Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 28, 09:54

„Ko nežino vyrai“ neviešinti kadrai: V.Rumšas ir R.Valiukaitė dalinosi vieną vaidmenį

Tūkstančių žiūrovų sulaukusių komedijų „Valentinas vienas“, „Importinis jaunikis“, „Ir visi jų vyrai“ bei „Kaip pavogti žmoną“ prodiuseriai jau rugsėjo 16 dieną į kino ekranus sugrįžta su filmu apie vyrų bei moterų santykių nesusipratimus – „Ko nežino vyrai”. Juostoje pamatysime puikiai pažįstamus aktorius ir nuotaikingą istoriją, kurioje nenorėtų atsidurti nė vienas iš mūsų.
Komedija „Ko nežino vyrai“
Komedija „Ko nežino vyrai“ / CLINIC 212 nuotr.

Šiandien juostos kūrėjai pristato komedijos apie tikrą mačo, kuris vieną rytą atsibudo moterimi, anonsą. Jame akies krašteliu galime pažvelgti, kokia gi painiava vyks filme ir kaip seksis Vytautui Rumšui jaunesniajam bei Rimantei Valiukaitei atlikti vieno ir to paties žmogaus vaidmenį!

Vaidmenis juostoje be R.Valiukaitės ir V.Rumšo jaunesniojo dar kūrė Toma Vaškevičiūtė, Kirilas Glušajevas, Agnė Kaktaitė, Mantas Vaitiekūnas, Agnė Šataitė, Miglė Polikevičiūtė, Valentinas Krulikovskis, Petras Kuneika bei Agnė Jagelavičiūtė.

CLINIC 212 nuotr. /Komedija „Ko nežino vyrai“
CLINIC 212 nuotr. /Komedija „Ko nežino vyrai“

„Dabar, kai jau matome finišo tiesiąją, galiu drąsiai sakyti, jog filmo aktorių pasirodymai prieš kamerą pranoko visus mūsų lūkesčius ir buvo lyg dar vienas įrodymas, kokie talentingi žmonės mus supa. Vaidmenys juostoje buvo tikrai nelengvi, komiškas scenas keitė dramos, tad reikėjo aktorių, kurie sugebėtų įveikti visus scenaristų sugalvotus iššūkius.

Drąsiai galiu sakyti, kad su šiuo filmu įgyvendinome tikslą sujungti komedijos žanrą su įdomiomis siužetinėmis linijomis ir personažais. Esu įsitikinęs, jog pažiūrėjus filmą ir išėjus iš kino salės daugelis „pasipuoš“ šilta šypsena“ – teigia „Ko nežino vyrai“ prodiuseris Žilvinas Naujokas.

„Ko nežino vyrai” pakvies žiūrovus susipažinti su egocentrišku Giedriumi (V. Rumšas Jaunesnysis). Jis – žurnalo redaktorius, kuriam neįdomi niekieno kito, o ypač moterų, nuomonė. Vis dėlto nesiskaitymas su kitais vieną dieną kardinaliai pakeičia Giedriaus gyvenimą: jis atleidžiamas iš darbo, o jį pakeičia jauna ir ambicinga redaktorė Ieva (T.Vaškevičiūtė). Įsiutęs ir padauginęs bare, Giedrius netikėtai atsiduria pas būrėją, o kitą rytą pasitinka didžiausiame savo košmare – jis atsibunda… moterimi (R.Valiukaitė).

CLINIC 212 nuotr. /Komedija „Ko nežino vyrai“
CLINIC 212 nuotr. /Komedija „Ko nežino vyrai“

„Jau seniai norėjome sukurti filmą, kur vyras tampa moterimi arba atvirkščiai. Tokia tema iškart užprogramuoja, jog tai bus komedija, netrūks netikėtų bei linksmų situacijų. Tai universalus žanras, kuris bus įdomus bet kurios šalies žiūrovui, o lietuviams – ypatingai, nes juostoje pamatys dar ir garsius, itin talentingus mūsų šalies aktorius.

Manau, mums pavyko surasti ir kokybišką scenarijų, ir surinkti puikią profesionalų komandą. Kalbu ne tik apie žvaigždes ekrane, bet ir dirbusius už kadro“, – sako prodiuseris

VIDEO: Lietuviška komedija KO NEŽINO VYRAI (2022) - kinuose nuo rugsėjo 16 d. - anonsas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką