Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 09, 15:37

Kodėl Grūdo mylimoji Pankita pozavo prie eglutės nuoga?

Penktadienį „Super L.T.“ žiūrovai pamatys, kaip atlikėjas Grūdas reaguos į skandalą, kilusį dėl jo merginos Pankitos apsinuoginimo.
A.Grudinskis - Grūdas kol kas ilsisi nuo gerbėjų dėmesio.
A.Grudinskis - Grūdas kol kas ilsisi nuo gerbėjų dėmesio. / „Scanpix“ nuotr.

Interneto portale www.lrytas.lt pasirodžius vaizdo medžiagai, kurioje nepažįstama mergina visiškai nuoga pozuoja prie eglutės, interneto komentatoriai tiesiog pasiuto. Dauguma iš karto puolė smerkti merginą, kiti atpažino, kas toji paslaptinga snieguolė. Pasirodo, modeliu prie eglutės dirbo dainininko Grūdo mylimoji Aurelija, pravarde Pankita. „Tai – mano praeitis. Maniau, kad po šito skandalo sugrius mano santykiai“, – prisipažįsta mergina.

Per itin atvirą interviu „Super L.T.“ Pankita papasakojo savo gyvenimo dramą, kuri privertė ją visiškai pakeisti gyvenimą. „Sėdėjau invaldido vežimėlyje, bijojau, kad nebevaikščiosiu. Būtent tada man atsivėrė akys“, – savo gyvenimo tragediją pasakoja Grūdo mylimoji. Kaip muzikinio projekto dalyvis susipažino su Pankita ir ar pavyks jiems po skandalo išsaugoti santykius, sužinosite šį penktadienį 21 val. 50 min. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką