Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 31, 07:22

Kokias laidas po Naujųjų ves Jurgita Jurkutė ir Inga Jankauskaitė?

Po Naujų metų lietuviškų TV kanalų žiūrovai išvys naujų laidų, bus tęsiami ir sėkmingi praėjusio sezono projektai. Prie jų vairo stos ir nauji vedėjai, ir senbuviai. Tačiau portalo Žmonės.lt žiniomis, dvi bene ryškiausios eterio žvaigždės – Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Inga Jankauskaitė – artimiausiu metu televizijų, kuriose dabar veda laidas, nekeis.
Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Inga Jankauskaitė
Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Inga Jankauskaitė / Luko Balandžio nuotr.

Šiuo metu J.Jurkutė-Širvaitė yra LRT televizijos žinių viktorinos „Žinių riteriai ir damos“ vedėja, kurioje ji šeimininkauja drauge su profesoriumi Alfredu Bumblausku. Laidos prodiuseris Laurynas Šeškus portalą Žmonės.lt patikino, kad laida nedingsta iš eterio ir toliau jos vedėjais išlieka J.Jurkutė-Širvaitė ir A.Bumblauskas.

Mariaus Žičiaus nuotr./Laurynas Šeškus
Laurynas Šeškus
LRT nuotr./Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Alfredas Bumblauskas
 Alfredas Bumblauskas ir Jurgita Jurkutė

„Šį šeštadienį, sausio 4-ąją, vyks finalas, o iš karto jam pasibaigus prasidės kitas sezonas, kuris tęsis 15 savaičių. Truputį bus pakeitimų, nes dabar varžosi pavieniai dalyviai, o kitame sezone bus duetų kovos, tačiau vedėjai nesikeičia“, – teigė L.Šeškus.

Pirmąją 2014 metų dieną taip pat baigsis LNK projektas „Lietuvos balsas“, kurį veda Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius. LNK televizijos atstovas spaudai Gediminas Malaškevičius portalui Žmonės.lt teigė, kad Inga ir pasibaigus „Lietuvos balsui“ liks LNK.

Mariaus Žičiaus nuotr./Gediminas Malaškevičius (centre)
Gediminas Malaškevičius (centre)
Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius
Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius

„Po Naujųjų mūsų kanalo žiūrovų laukia ne viena naujiena, bus pristatyti nauji projektai, o vieno iš jų vedėja bus Inga Jankauskaitė, todėl niekur iš mūsų kanalo nedings“, – teigė G.Malaškevičius, tačiau kokį projektą ves aktorė, neatskleidė.

Kol kas LNK garsiai anonsuoja vieną naują savo šou – „Šokiai ant ledo“. Ką gali žinoti, gal šioje laidoje žiūrovai išvys Andriaus Butkaus ir Ingos Jankauskaitės vedėjų duetą.

Primename, kad šiemet I.Jankauskaitė po ilgokos pertraukos grįžo į eterį su TV3 konkursu „Chorų karai“. Tačiau šioje televizijoje aktorė ilgai neužsibuvo ir, pasibaigus "Chorų karams", tapo LNK projekto „Lietuvos balsas“ vedėja.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką