Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 10, 20:52

Konkurso „Gintarinis atspindys“ filmavime Natalija Zvonkė sutiko šešias antrininkes (nuotraukos)

Penktadienį LNK studijoje įvyko antrininkų konkurso „Gintarinis atspindys“ filmavimas. Užkulisiuose buvo išties lengva suklysti, bandant atspėti, kuri iš būrio šviesiaplaukių merginų yra Natalija Zvonkė, o kuri – tik jos antrininkė.
Konkurso akimirka
Konkurso akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Užkulisiuose taip pat sukiojosi du lyg vandens lašai panašūs Vyteniai Pauliukaičiai, kelios Nelly Paltinienės, du Andriai Kubiliai, iš mirusių prisikėlęs Vladimiras Iljičius Leninas...

Konkurso rengėjai teigė per pusantro mėnesio sulaukę daugiau nei 200 laiškų. Populiariausi asmenys, į kuriuos manė esantys panašūs žmonės, buvo N.Zvonkė, N.Paltinienė ir Karina Krysko. Lietuvaičiai mano esantys panašūs ir į užsienio garsenybes: Lady Gagą, Nikolajų Baskovą, Pjerą Rišarą.

Konkurso „Gintarinis atspindys“ laidą žiūrovai LNK eteryje galės išvysti antrąją Kalėdų dieną. Šiemet konkurso dalyviai varžėsi septyniose nominacijose: panašiausias dainininkas, dainininkė, politikas, įžymus vyras, TV laidų vedėjas, aktorius ir užsienio žvaigždė. Buvo sukurta ir speciali N.Zvonkės nominacija.  Moteris teigė, kad panašiausiai į save merginai ji padovanotų dešimt dėžių šampano ir duotų darbo. „Manau, tai pasiūlymas tikrai vertas dėmesio“, – įsitikinusi Natalija.

Laidos metu su dainomis ir šokiais scenoje pasirodys visa įžymių žmonių antrininkų delegacija. Renginio organizatoriai prasitarė, kad „Gintariniame atspindyje“ pasirodys kaip iš akies trauktas Leninas, atvyksiantis tiesiai iš Londono! Londone gyvenantis lietuvis yra dažnas panašių antrininkų konkursų dalyvis visame pasaulyje.

Atsirado ir tokių gudruolių, kurie manė esantys panašūs iškart į kelis garsius žmones. „Kai žiūriu tiesiai, esu panašus į Liną Adomaitį, o iš šono – į „SEL“ atlikėją Egidijų Dragūną“, – savo anketoje „Gintariniam atspindžiui“ rašė vienas iš dalyvių.

Renginį ves Vytenis Pauliukaitis ir Ugnė Skonsmanaitė, o atskiras nominacijas skelbs garsios Lietuvos moterys: Asta Valentaitė, Oksana Pikul, Natalija Zvonkė, Donalda Meiželytė, Genutė Žalienė ir „Pasaulio princesė“ Deimantė Bubelytė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką