Dabar populiaru
Publikuota 2012 07 27, 12:04

Kovą „Martini“ atrankoje tęsianti Goda Skačkauskaitė: „Jaučiuosi lyg laimėjusi „Mis Visatos“ karūną“

Ketvirtadienio vakaras trims žavioms moterims tapo lemtingas. „Martini Royale Casting“ komisijos sprendimu Asta Valentaitė, Goda Skačkauskaitė ir Audronė Bieliauskienė nurungė konkurentes ir tapo tarptautinės atrankos Lietuvoje finalininkėmis.
Goda Skačkauskaitė
Goda Skačkauskaitė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Temos: 1 Karūna

Vėliau iš šių stilingų moterų bus išrinkta viena, mūsų šaliai atstovausianti didžiajame „Martini Royale Casting“ finale Milane. Nugalėtoja pasirašys 150 tūkst. eurų (517 tūkst. litų) vertės kontraktą, o savo drabužinę papildys 12 „Louboutin“ batelių bei 12 dizainerių sukurtų suknelių.

Bene labiausiai ketvirtadienio vakarą laime ir džiaugsmu tryško Goda, kuriai sėkmė nusišypsojo ir ji tęs kovą dėl kontrakto su garsia kompanija.

Po renginio su žavia moterimi prisėdome ant Vilniaus dailės akademijos laiptų ir pasikalbėjome, kokie jausmai užplūdo lemiamą akimirką išgirdus savo vardą. „Jaučiuosi labai gerai, lyg laimėjusi „Mis Visatos“ konkurso karūną“, – Žmonės.lt prisipažino Goda ir vis nekantraudama maigė rankose mobilųjį telefoną. „Niekaip negaliu su mama pakalbėti, ji dar nieko nežino“, – ilsindama kojas, išvargintas batelių su keliolikos centimetrų aukščio kulnais, prisipažino moteris.

Paklausta, ar nuoširdžiai nesitikėjo laimėti atrankos, G.Skačkauskaitė neslėpė, kad tikėtis reikia visada, tačiau dabar, kai liko tik jos trys, Goda neįsivaizduoja, kurią pasirinks tarptautinė komisija. „Jei atvirai, tikrai neįsivaizduoju, nes man jau šiandien komisijos vietoje būtų buvę sunku išrinkti tas tris dalyves“, – atvirai prisipažino laimingoji atrankos dalyvė.

Nors Goda ir Asta yra žinomos mūsų šalyje, pati pašnekovė neabejoja, kad tai jokios įtakos sprendimui neturės. „Mes esame šiek tiek žinomos tik savo kaime. Žinoma, tai galbūt suteikia daugiau drąsos, nes turime daugiau patirties. Tačiau aš labai palaikiau tas merginas ir moteris, kurios iš tikrųjų čia atėjo pirmą kartą ir labai jaudinosi“, – konkurenčių drąsa žavėjosi G.Skačkauskaitė.

Pasiteiravus, kur ir kaip ji švęs šią pergalę, Goda nusijuokė: „Nežinau, man euforija, tikrai nieko nežinau. Tai pirmas kartas, kai kažką laimiu...“ – nuoširdžiai šypsodamasi pečiais gūžtelėjo moteris.

Viganto Ovadnevo nuotr./Goda Skačkauskaitė, Audronė Bieliauskienė ir Asta Valentaitė
Viganto Ovadnevo nuotr./Goda Skačkauskaitė, Audronė Bieliauskienė ir Asta Valentaitė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką