Krepšininko Domanto Sabonio žmona Shashana Rosen vėl nėščia: laukiasi antrojo vaiko

Praėjus metams po pirmojo šeimos pagausejimo, Amerikoje krepšinį žaidžiantis Domantas Sabonis ir jo žmona Shashana Rosen vėl išgyvena džiugias akimirkas. Pora susilauks antrojo vaiko.
Domantas Sabonis ir Shashana Rosen
Domantas Sabonis ir Shashana Rosen / Socialinių tinklų nuotr.

Žinią apie antrąjį nėštumą Shashana Rosen paskelbė instagrame. Nuotraukoje ji pozuoja kartu su Domantu Saboniu. Joje matomas padidėjęs pilvukas.

Žmonės.lt primena, kad praėjusiųjų metų kovo 11-ąją pora susilaukė pirmagimio.

Vaizdo įrašas buvo įkeltas krepšinio klubo „Kings“ socialinio tinklo paskyroje.

„Taip, aš susilaukiau kūdikio. Esu labai susijaudinęs, buvau su žmona ir tai nuostabu“, – spaudos konferencijos metu sakė D.Sabonis.

Žmonės.lt primena, kad pora vestuviniais žiedais apsikeitė 2021-ųjų rugpjūtį. Iš pasidalytų nuotraukų buvo panašu, kad pora susituokė prabangioje pilyje-viloje. Akylai stebintys krepšininko gyvenimą spėjo, kad vestuvių ceremonijai pora bus pasirinkusi „Villa Ephrussi de Rothschild“, pajūrio vilą Prancūzijoje.

Apie vestuves tviteryje rašė ir žurnalistas Scottas Agnessas: „Tai vestuvių savaitgalis Domantui Saboniui. Dabar jis jau vedęs vyras.“

Galiausiai po kurio laiko D.Sabonis ir S.Rosen savo ypatingos dienos akimirkomis nusprendė pasidalinti svetainėje chromatafilms.com.

„Jei norite sužinoti daugiau apie Shashanos ir Domanto vestuves Pietų Prancūzijoje, esate tinkamoje vietoje. Ši šventė – neabejotinai vienos svarbiausių mūsų sezono vestuvių“, – buvo rašoma chromatafilms.com.

Asmeninio albumo nuotr./Domantas Sabonis su Shashana
Asmeninio albumo nuotr./Domantas Sabonis su Shashana

Vestuvinius filmukus kuriančios įmonės internetiniame puslapyje buvo teigiama, kad šis poros 3 dienų savaitgalis išliks atmintyje ilgam ne dėl to, kad buvo be galo gražus ir jaudinantis, bet ir dėl visko, kas nutiko.

„Shashana ir Domanto gerumas, svečiai, skirtingos vietos, į kurias važiavome, užkulisiai, išliksiantys atmintyje dar labai ilgai... Tiesiog pažiūrėkite šį trumpą vaizdo klipą!“ – rašoma internetiniame puslapyje.

Pora susižadėjo 2020 m. rugpjūtį. Džiugią žinią tuomet socialiniuose tinkluose pranešė būtent Domanto Sabonio mylimoji. Pasidalijusi žaisminga nuotrauka, kur pora užfiksuota vienas kito glėbyje. Shashana pokštavo, kad pagaliau pavyko sutramdyti svajonių jaunikį.

Ir, kaip pridūrė, taip vienas kitą stipriai glausdami jiedu galės praleisti visą gyvenimą. „Trapped him (supančiojau jį)“, – prie nuotraukos šmaikštavo mergina.

Apie sužadėtuves pranešė ir pats D.Sabonis. „Esu laimingiausias vyras pasaulyje“, – instagrame rašė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką