15min be reklamos

Krepšinio žvaigždės Ramūno Šiškausko šeimoje krykštaus kūdikis: žmona Edita laukiasi penkto vaiko

Buvęs krepšininkas ir Lietuvos rinktinės kapitonas Ramūnas Šiškauskas (44) netrukus patirs naują tėvystės išbandymą ir džiaugsmą. Šeima, kurioje auga keturi vaikai, dar pagausės. Portalo Žmonės.lt žiniomis, Ramūno žmona Edita Šiškauskienė laukiasi penktos atžalos.
Ramūnas Šiškauskas su žmona Edita
Ramūnas Šiškauskas su žmona Edita / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Vyriausiam Šiškauskų sūnui Matui yra 17 metų. Lukui yra sukakę 14, o Jokūbas liepą švęs dešimtąjį gimtadienį. Gausios šeimos „pagrandukui“ Juliui yra 3,5 metukų.

Žinomas sportininkas kukliai šypsosi – jiedu su žmona dalintis asmeninio gyvenimo detalėmis ne itin mėgsta. „Sportas yra sportas. O čia kas kita“, – Žmonės.lt sako R.Šiškauskas.

Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Ramūnas Šiškauskas su žmona Edita
Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Ramūnas Šiškauskas su žmona Edita

Jis tik užsiminė, kad per laukimosi laikotarpį žmonai Editai pasitaiko visokių dienų, bet taip, pasak daugiavaikio tėčio, būna visoms šį ypatingą etapą išgyvenančioms moterims.

„O ypatingų norų nebuvo ne tik per Editos nėštumus, bet ir kitais etapais“, – su šypsena sako R.Šiškauskas.

Kol kas pora nežino mažylio lyties. „Vardą vaikutis atsineš. Dar nieko nenusprendėme“, – Žmonės.lt sako penktos atžalos gimimo laukiantis buvęs ilgametis Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas.

Primename, kad 2012-ųjų gegužės pabaigoje krepšininkas Maskvoje atsisveikino su krepšiniu ir baigė profesionalaus sportininko karjerą. Jos metu Ramūnas buvo tapęs Europos, Eurolygos, Lietuvos, Italijos, Graikijos, Rusijos čempionu.

„Sprendimą trauktis lėmė ir šeima. Tiesiog pajutau, kad atėjo laikas žengti į naują gyvenimo etapą. Dabar bus kiti rūpesčiai: vaikai, mokykla, šeima“, – tuomet sakė R.Šiškauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką