2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kšištofas Lavrinovičius prabilo apie savo svajonę susilaukti 10 vaikų

Garsus ir visiems gerai pažįstamas krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius atvirame interviu naujai gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ prasitarė svajojantis apie gausią šeimą. Išskirtiniame interviu, kurį televizijos žiūrovai išvys sausio 1-osios vakarą, žinomas sportininkas atskleis, jog tuokdamasis svajojo turėti net dešimt vaikų.
Kšištofas ir Tatjana Lavrinovičiai
Kšištofas ir Tatjana Lavrinovičiai / Stop kadras

Jau šį sekmadienį gyvenimo būdo laidoje Kšištofas ir Tatjana Lavrinovičiai pasidalins neeiline savo meilės istorija. Jiedu atskleis, kaip Kšištofas pasipiršo savo žmonai, tituluotai gražuolei Tatjanai, kaip jų santykius sutiko poros artimieji. Laidos žiūrovai išvys ir dar niekada niekur nerodytus poros vestuvių kadrus.

Su žurnalistais atvirauti nelinkusi viena gražiausių ir tvirčiausių šalies porų pirmojoje gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ bus kaip niekada atvira. Tris vaikus kartu su Tatjana auginantis Kšištofas prasitars, kad vestuvių dieną savo žmonai sakė norintis itin gausios šeimos.

„Planavom tris. Ir yra trys. Jis per vestuves sakė dešimt“, – sekmadienio vakarą eteryje atskleis Tatjana. Tituluota gražuolė tikins, kad tokiems vyro užmojams ji nebuvo ir nėra linkusi pritarti.

Stop kadras/Kšištofas Lavrinovičius
Stop kadras/Kšištofas Lavrinovičius

Rudenį 37-ąjį gimtadienį atšventęs K.Lavrinovičius atvirame interviu tikins, jog nusileido žmonai ir savo lūkesčius sumažino. Dabar jis norėtų penkių vaikų. „Paskui pakeičiau nuomonę ir pasakiau penkis. Pats pagalvojau, kad nusišnekėjau“, – gyvenimo būdo laidoje juoksis K.Lavrinovičius.

Šeimos žmogumi save vadinantis krepšininkas kalbės, kad dar bent vieno vaiko savo šeimoje tikrai norėtų sulaukti. Kaip jis pats sako, kad būtų lygybė. Mat Tatjanai užtenka trijų, o Kšištofo svajonė – penki vaikai. „Kad būtų lygybė, tai keturi gerai būtų. Kuo didesnė šeima, tuo geriau. Aš šeimos žmogus ir stengiuosi dėl jos viską padaryti, kad ji būtų kuo laimingesnė“, – išskirtiniame interviu kalbės K.Lavrinovičius.

Stop kadras/Kšištofas Lavrinovičius
Stop kadras/Kšištofas Lavrinovičius

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką