Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Kūdikio besilaukianti Gintarė Slausgalvienė naujo dvaro atidaryme tapo aksesuarų modeliu

Televizijos projektų dalyvė ir profesionali šokėja Gintarė Slausgalvienė (31), skaičiuojanti 34-ąją nėštumo savaitę, tapo vienu iš modelių penktadienio vakarą naujojo Paliekio dvaro atidaryme pristačiusi dizainerės Ivetos Norbutaitės kurtus papuošalus.
Gintarė Slausgalvienė
Renginio akimirka / Renginio nuotr.

„Šįkart esu ir aktyvesnė, ir dirbu daugiau. Tiesiog žinių apie nėštumą ir ramybės gausu“, – sakė Gintarė, kartu su taip pat profesionaliu šokėju Tomu auginanti pustrečių metų dukrytę Vakarę.

Jos teigimu, abu nėštumai – draugiški. Kol kas pora nežino, ka gims – sūnus ar dukra.

„Mažiukas slepiasi, todėl nusprendėme kantriai laukti, kol jis mus aplankys“, – sakė būsimoji mama.

G.Slausgalvienė sakė kartą jau buvusi modeliu. Tuomet ji pristatė mamos Liudmilos Bankauskienės kurtas vestuvines bei profesionaliems šokėjams skirtas sukneles.

Renginio nuotr./Tomas ir Gintarė Slausgalviai
Renginio nuotr./Tomas ir Gintarė Slausgalviai

„Sunkiausia buvo vieną drabužį pakeisti kitu. Įtampa tokia lyg dalyvaučiau varžybose“, – sakė pašnekovė.

Profesionali šokėja tvirtino iki pirmojo nėštumo nešiojusi kuklius papuošalus – auskrus, grandinėles, apyrankes. Tačiau, gimus Vakarei, moteriškų aksesuarų teko atsisakyti, nes dukrytė vis mėgindavo juos sugriebti. 

Perlus ir gintarus vertinanti moteris sakė jau kurį laiką vėl besipuošianti. Tačiu vyro dovanotas prabangus laikrodis bei auksinės ar sidabrinės grandinėlės dar guli aksesuarų dėžutėje.

Kartu su ja I. Norbutaitės kolekcijos modeliu tapo ir autorės sesuo, televizijos gelbėtoja Neringa Mažeikienė, dukterėčios Elinga ir Sindrė, aktorė Sandra Daukšaitė – Petrulėnė, tituluota kirpėja Audra Senkauskienė, dainininkė ir tapytoja Gintė Ramutytė. 

Renginio nuotr./Gintarė Slausgalvienė
Renginio nuotr./Gintarė Slausgalvienė

„Daugelį papuošalų esu susapnavusi. Būtent po to laiko, kai iš reanimacijos palatos grįžau namo“, – nuoširdžiai sakė kelerius metus apyrankes, auskarus, karolius ir kitas moterims skirtas grožybes iš Swarovski kristalų, akmenų, šilko siūlų, sidabro, perlų kurianti bei sunkią ligą išgyvenusi autorė. 

Norėdama būti originali I. Norbutaitė kai kuriuos papuošalus neria pagal pačios sugalvotą technologiją. 

Pagrindinis jos kūrybos simbolis – rožė. „Šią gėlę lyginu su moterimi. Visų pirma jos abi – karalienės: spalvingos, šarmingos, išraiškingos. Rožė, kaip moteris, gali skaudžiai sužeisti, bet tuo pačiu būti švelni,tauri“, – apie savo kūrybą sakė I. Norbutaitė. 

„Papuošalai ir dvaras – tai tarsi du neatsiejami dalykai. Juk moterys puoštis mėgo nuo tada, kai susikūrė pasaulis“, – su šypsena sakė dvaro atidarymą organizavęs Irmantas Pileckas. 

Jo teigimu, Lekėčiuose esantis Paliekio dvaras – visiškai nauja vieta, kurioje yra dvi pokylių salės, virtuvės ir net keli aukštai poilsiui skirtų kambarių. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius