Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Kuprinių madų šou: garsios mamos ir tėčiai su vaikais bei Agnės Jagelavičiūtės patarimai

Kuprinė daugeliui jau spėjo tapti neatsiejama gyvenimo dalimi. Su ja – ir į mokyklą ar universitetą, ir į darbą, ir į gamtą, kelionę, treniruotes... Pasirinkus patogią ir praktišką kuprinę ją su savimi neštis galima praktiškai bet kur.
Laura Imbrasienė su dukra, Agnė Jagelavičiūtė, Žygis Stakėnas su šeima, Ingrida Martinkėnaitė su dukra
Laura Imbrasienė su dukra, Agnė Jagelavičiūtė, Žygis Stakėnas su šeima, Ingrida Martinkėnaitė su dukra / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Kurį laiką likusi pamiršta, šiandien kuprinė išgyvena renesansą. Ją mielai renkasi ne tik vaikai, bet ir suaugę, nusprendę didelius, per petį permetamus krepšius iškeisti į kasdienį patogumą.

Tačiau pasiūla dabar tokia didelė, kad sunku ir išsirinkti. Kaip nepasiklysti parduotuvėje? Į ką atkreipti dėmesį renkantis stilingą kuprinę? Trečiadienio popietę Šiuolaikinio meno centre vyko kuprinių madų šou, kuriame buvo pristatyti skirtingi įvaizdžiai ir kuprinių stiliai.

Renginys sudomino ir žinomus žmones. Čia buvo galima sutikti su vaikais atvykusius grupės „69 danguje“ narę, dainininkę Ingridą Martinkėnaitę, laidų vedėjus Laurą Imbrasienę ir Žygį Stakėną su šeima.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Kuprinių madų šou
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Kuprinių madų šou

„Renkantis kuprinę mūsų su dukra nuomonės labai skiriasi. Vis bandom viena kitai argumentuoti. Tačiau galiausiai jos nuomonė vis tiek būna paskutinė“, – sakė I.Martinkėnaitė, šiemet dukrą Mariją leisianti į ketvirtą klasę.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Kuprinių madų šou
I.Gelūno nuotr./I.Martinkėnaitė su dukra Marija

Pasak atlikėjos, dukra, kaip ir daugelis vaikų didžiausią dėmesį kreipia į išvaizdą, o jai, kaip mamai – svarbus ir patogumas.

Patogumas svarbus ir L.Imbrasienei. „Į pirmą vieną stengiamės iškelti sveikatą. Kaip mama noriu, kad kuprinę būtų ir graži. Mano berniukas nėra toks išrankus, tai stengiuosi moteriškai patarti ir rasti kompromisą“, – kalbėjo ji.

Susirinkusiems patarimų negailėjo stilistė Agnė Jagelavičiūtė. Pasak jos, didžiuliame asortimente atrasti sau labiausiai tinkančią ir patinkančią kuprinę nėra lengva, tačiau priėmus tinkamą sprendimą, ji gali tarnauti ilgai ir būti derinama prie įvairaus stiliaus drabužių, skirtingos veiklos.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Kuprinių madų šou
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Kuprinių madų šou

Ji pati savo spintoje prasitarė turinti net 7 kuprines. Kai kurias jų net dalinasi su vyru. Esą pasirinkus neutralų modelį, ją gali nešioti tiek moteris, tiek vyras.

„Neutralios kuprinės tinka prie visko. Tokios yra pačios geriausios. Ir jos nebūtinai turi būti juodos. Pavyzdžiui, rusva kuprinė puikiai derės ir prie baltų drabužių, ir prie mėlynų, ji tiks ir tuomet, jei nuspręsite apsivilkti rožinės spalvos drabužiais“, – kalbėjo Agnė.

Verslas ir kuprinė? Tai taip pat suderinamos sąvokos. Agnė juokėsi, kad būtent vieną iš tų kuprinių, kuriomis dalijasi su vyru, šiandien jis pasirinko eidamas į darbą. „Kostiumas ir juoda stilinga kuprinė labai gražiai dera tarpusavyje“, – tikino ji.

Renginyje stilistė aptarė kelis čia vaikų ir jaunuolių pademontruotus modelius. Ji sako itin nesižavinti kuprinėmis, dekoruotomis įvairiomis gyvūnų ar animacinių filmukų herojų piešiniais, tačiau suprantanti, kad vaikams tokios neretai patinka labiausiai.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Kuprinių madų šou
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Kuprinių madų šou

Kiek kitaip kasdien nešiojamas kuprines vertina paaugliai. Jiems stilistė siūlo rinktis šiemet itin madingas 3D kuprines su įvairiomis išsikišusiomis formomis, spygliais ir pan.

„Sunkiausia turbūt patarti dvyliktokams, kuriems jokių patarimų nereikia – jie dažniausiai patys renkasi. Džiugu, kad anksčiau didžiules rankines tampydavusios merginos vis dažniau renkasi stilingas kuprines, kurios vėliau tarnauja ir studijuojant universitete“, – sakė Agnė.

Pasak jos, renkantis kuprinę svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad ji nebūtų per didelė, kad turėtų tvirtas petnešėles, taip pat – tvirtą atramą su nugara. Specialistė teigė, kad aktualus ir kuprinės svoris: tuščias pradinuko krepšys turėtų sverti apie 700 gramų, vyresnių – iki kilogramo, tuo tarpu pilnas neturėtų būti sunkesnis nei 15–20 proc. kuprinę nešiosiančio žmogaus kūno svorio. Dar viena svarbi taisyklė norint išvengti traumų – nešiojant kuprinę, jos dugnas turėtų būti 5 centimetrais aukščiau nei juosmuo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką