Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 11, 21:55

„Šok su manimi“ palieka Ona Kolobovaitė ir Andrius Butkus (atnaujinta 22.56 val., nuotraukos)

Šeštadienį „Šok su manimi“ dalyviai grąžino televizijos žiūrovus į vaikystę. Vieni prisiminė pasakos „Pelenė“ istoriją, kiti įkūnijo žaislus. Nepaisant originalumo ir kūrybiškumo, vienas iš dalyvių buvo išvadintas netalentingu. Taip pat paaiškėjo, kuri pora palieka projektą.
Laidos akimirka
Ona Kolobovaitė ir Andrius Butkus / Mindaugo Vaičiulio/ BFL nuotr.

Projekto dalyvio Aisčio Mickevičiaus ir komisijos primininko Jurgijaus Smorigino ginčai eterio metu – ne naujiena. Šeštadienio vakarą radijo ir televizijos laidų vedėjas su partnere Viktorija Kunauskaite vaidino senukus. Tačiau J.Smoriginui trūko dalyvio vaidybos, reikiamos veido išraiškos. Daugiau dėmesio ir komentarų buvo skiriama jo partnerei, kuri atskleidė aktorinius sugebėjimus.

„Po šio projekto ji studijuos aktorinį, pamatysite”, – gerų žodžių patnerei negailėjo ir A.Mickevičius. Tiesa, būtent jį V.Kunauskaitė vadino savo vaidybos mokytoju.

Šviesa, skaidrumas ir naivumas – taip vaikystę apibūdino Ineta Stasiulytė. Tą vakarą ji su partneriu šoko itin romantišką valsą, tačiau  muzikos garsais ir šokio technika nesužavėjo komisijos narių. Nepaisydamas ne itin originalaus pasirodymo, J.Smoriginas prognozavo šiai porai pergalę  projekte. Tiesa, vėliau jau teigė, kad tai buvęs humoras.

„Aš šmaikštavau kalbėdamas apie juos. Apskritai daug dalykų, kuriuos šneku eterio metu, yra humoras. Jeigu kalbame rimtai, neišskiriu nė vienos poros. Galbūt laimės tie, kurie parodys geriausius rezultatus, o galbūt ta pora, kieno giminės daugiausia balsuos”, – portalui 15min.lt kalbėjo J.Smoriginas.

Atnaujinta 22.56 val. Televizijos žiūrovai palepino atlikėją Donatą Montvydą ir Kateriną Voropaj, jiems skirdami daugiausia balsų. Vien dešimtukais porą įvertino  ir komisijos nariai, tad susumavus rezultatus jie tapo vakaro lyderiais.

Su projektu atsisveikinti teko solistei Onai Kolobovaitei ir Andriui Butkui. Jie dėkojo kitiems dalyviams už šauniai praleistą laiką, taip pat vienas kitam už kantrybę.

Bendra televizijos žiūrovų ir komisijos narių balsų lentelė

1. Donatas Montvydas ir Katerina Voropaj

2. Žilvinas Šilgalis ir Karina Jeremian

3. Aistis Mickevičius ir Viktorija Kunauskaitė

4. Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas

5. Eglė Straleckaitė ir Martynas Malakauskas

6. Ona Kolobovaitė ir Andrius Butkus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką