Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 03 23, 10:49

L.Kalpokaitė prisiminė, kai scenoje teko bučiuoti savo vyrą: kodėl bučinys neįvyko?

Charizmatiškoji aktorė Larisa Kalpokaitė galėtų pasidalinti ne viena juoko ašaras braukti priverčiančia istorija, o ir žodžio kišenėje jai ieškoti niekuomet nereikėjo. Bėgant metams moteris iššūkius priima vis drąsiau, o rudenį tapusi laidos „Amžius – ne riba“ vedėja, ji puikiai prakalbina ir savo pašnekovus. Vis dėlto L.Kalpokaitės amplua pasikeis – moteris nebekalbins, o pati atsakinės į šmaikščius klausimus.
Larisa Kalpokaitė su vyru Jonu Braškiu
Larisa Kalpokaitė su vyru Jonu Braškiu / 15min nuotr.

„Aš jums paaiškinsiu, kokia laimė yra būti Larisa. Laimė yra būti moterimi, aktore bei sulaukti tokio amžiaus scenoje“, – atvirai prisipažino visuomet besišypsanti L.Kalpokaitė.

Žinoma moteris šįkart pasidalino ir ne viena linksma istorija iš savo šeimyninio gyvenimo.

„Kai mano vyras mane mergino, jis man žadėjo, kad aš nesėdėsiu virtuvėje prie puodų. Vietoje to, kadangi pas jį daug knygų, kad skaitysiu ir skaitysiu. Spėkite iš vieno karto, ar aš turėjau tokią galimybę skaityti, o ne stovėti prie puodų? Žadėjo, kad būsiu kaip ponia, o rezultate, aš prie puodų“, – juokėsi Larisa ir pridėjo, kad dėl šios priežasties virtuvėje sukasi netgi geriau, nei teatro scenoje. Ją žiūrovai išvys „Gero vakaro šou“ – trečiadienį, 19.30 val. per TV3.

Per tiek metų scenoje ir televizijoje, L.Kalpokaitė sukūrė ne vieną įsimenantį vaidmenį, kuris jai pelnė žiūrovų meilę. Scenoje, kaip ir kiekvienam aktoriui, jai yra tekę patirti netikėčiausių dalykų. Tačiau paklausta apie žmogų, su kuriuo scenoje bučiuotis buvo sunkiausia, žinoma moteris ir vėl nustebino pasidalindama šmaikščia istorija. Tik šįkart – susijusia su savo pačios vyru, Jonu Braškiu.

TV3 nuotr./Larisa Kalpokaitė
TV3 nuotr./Larisa Kalpokaitė

„Mes repetavome „Katedrą“, buvome ką tik apsiženiję – meilė dar tokia karšta… Berepetuojant man liepė atsistoti po žibintu – ten porelė turėjo bučiuotis. Sako: „Na, kas su Kalpokaite atsistos? Brašky, tu ateik!“ Tas žibintas šviečia, prieina Braškys, stovime, atsisukame vienas į kitą, ir… pradedame juoktis.

Juk visi keliai praeiti, pirmoji naktis jau buvo, o dabar bučiuotis po žibintu? Juokinga! Juk po žibintu reikia bučiuotis per pirmą susitikimą… Žodžiu, mums taip ir neišėjo – mus nuo scenos pavarė...“ – juokėsu ji, tačiau vėliau pripažino, kad bučiuotis scenoje jai apskritai niekuomet nėra buvę įdomu.

Koks yra firminis aktorės patiekalas? Kokiais kuriozais pažymėtas buvo L.Kalpokaitės išėjimas į pensiją? Kaip žinomai moteriai seksis sudalyvauti vedėjų suorganizuotame improvizacijos šou?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką