2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Labas rytas“ laidos vedėjas Ignas Krupavičius vedė mylimąją Vaidą Kazakauskytę

Ketvirtadienį privačioje ceremonijoje susituokė LRT laidos vedėjas Ignas Krupavičius ir jo širdies draugė Vaida Kazakauskytė.
Ignas Krupavičius ir Vaida Kazakauskytė
Ignas Krupavičius ir Vaida Kazakauskytė / Asmeninio albumo nuotr.

Kaip praneša žurnalistas, sutuoktuvės įvyko Panemunėje. Tiesa, šią šventinę dieną su pačiu I.Krupavičium susisiekti nepavyko, tačiau vakare jis pasidalijo gražiausiomis šventės akimirkomis vestuviniuose kadruose.

Vestuvių akimirkos – galerijoje:

15min primena, kad prieš ketverius metus Ignas Krupavičius su Vaida Kazakauskyte susipažino Lietuvos pajūryje. Televizijos laidų vedėjo teigimu, juos suvedė trys skirtingos gamtos stichijos – žemė, dangus ir vanduo.

Ir tikrai ne veltui – pažinčiai užsimezgus prie Baltijos jūros, pirmasis romantiškas pasimatymas įvyko danguje. Tą kartą Vaidai teko nugalėti aukščio baimę: „Čia buvo tikras išbandymas mūsų pažinties antrą ar trečią dieną. Aš paprašiau, kad Ignas mane nuvežtų į paplūdimį. Jis sako: „Gal mes vis tiek važiuojame šokti parašiutais?“

Sakau: „Ne, tai yra vienintelis dalykas, ko aš gyvenime tikrai nedarysiu, tikrai nešoksiu parašiutu. Tiesiog visada galvojau, jog su likimu nereikia žaisti. Bet mes šokome tuo parašiutu, nežinau, tą akimirką tikrai pagalvojau – tai yra beprotiškiausias sprendimas mano gyvenime. Jeigu aš jį darau su šituo žmogumi, tai daug ką reiškia.“

Įsimylėjėliai tvirtus santykius puoselėjo ketverius metus ir tuomet I.Krupavičius žengė lemtingą žingsnį – šių metų kovo mėnesį grįžęs namo pasipiršo Vaidai.

„Juvelyrinės parduotuvės pardavėja juokėsi, kad per vieną vakarą aš sugebėjau įsigyti žiedelį, jį įteikti, vėl grįžti į parduotuvę ir pakeisti, nes jis buvo šiek tiek per didelis. Viskas buvo padaryta per valandą“, – taip apie vieną svarbiausių gyvenimo sprendimų – sužadėtuves – pasakojo TV laidų vedėjas Ignas Krupavičius.

Ignas ir Vaida kartais pagalvoja ir apie bendrus vaikus. „Mes visada laukiame gandrų, mes esame atviri gyvenimui, gal tiesiog vaikai mūsų neranda? Mes daug keliaujame, stengiamės daug neplanuoti, bet gyvenimas daug ką padiktuoja. Niekada nežinome, kada čia gandrai pasibels“, – anksčiau yra sakęs Ignas.

Igno Krupavičiaus ir Vaidos Kazakauskytės kelionės akimirkos – galerijoje:

Tiesa, tai nėra pirmoji I.Krupavičiaus santuoka. Su ankstesne žmona Toma žinomas vyras susituokė 2011-ųjų vasario pabaigoje. Vėliau jiems gimė sūnus. 2015-ųjų sausį I.Krupavičius 15min patvirtino, kad su žmona pasuko skirtingais keliais.

Anksčiau Ignas teigė, kad skyrybos su žmona nebuvo iš lengvųjų, truko ne vienerius metus. „Reikia pripažinti, skyrybos yra sunki situacija, bet tai nėra tragedija. Vieniems tai sekasi padaryti greičiau, kitiems laiko reikia daugiau“, – atvirai kalbėjo laidų vedėjas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką