Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Labdaros renginyje ant bažnyčios stogo garsios kaunietės aukojo kūdikių namams

Prisidėti prie vienintelių Kaune kūdikių namų saugos sąlygų gerinimo nusiteikę kauniečiai trečiadienio vakarą rinkosi vietoje, iš kurios atsiveria bene gražiausias laikinosios sostinės senamiesčio vaizdas – ant Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) neparapinės bažnyčios stogo.
Deimantė Andriuškaitė, Kristina Kaikarienė, Inga Budrienė
Deimantė Andriuškaitė, Kristina Kaikarienė, Inga Budrienė / Loretos Kondratės nuotr.

Tarp dosniai nusiteikusių svečių buvo ir žinomų kauniečių – renginių organizatorė Kristina Kaikarienė su dukra Kriste, švenčių planuotoja Inga Budrienė, Seimo narė Dalia Teišerskytė, modelis Deimantė Andriuškaitė, medalių kūrėja Irina My My, buvusi televizijos gelbėtoja Neringa Mažeikienė su seserimi, papuošalų kūrėja Iveta Norbutaite, rašytoja Aušra Župerkaitė, „V&A klinikos“ bendraturtės Vaida Norkūnaitė ir Aušra Kazlauskienė Kijauskienė, dizainerė Vilma Linkevičienė, dainininkė Aistė Tomkevičiūtė, dizainerė Olesia Les, fotografas Gediminas Daškevičius.

Aukcione parduotos kelios dešimtys autorinių kūrėjų darbų ir grožio procedūrų.

„Visi daiktai, nepaisant to, ar tai būtų paveikslas, ar tai būtų tailandiečių pagal tikrąsias jų tradicijas atliekamo masažo kuponas, paramai būtų skirti nemokamai, todėl daugelio jų pradinė kaina buvo vienas euras“, – sakė patyręs aukcionų vedėjas Dainius Martinaitis.

Loretos Kondratės nuotr./Aukciono akimirka
Loretos Kondratės nuotr./Aukciono akimirka

Jis pasakojo, jog kūdikių namuose, norint užtikrinti tiek mažylių, tiek jų auklėtojų saugumą, yra įrengtos 39 vaizdo kameros. Bendra projekto suma 8349 eurai. Jų atsiradimu globos įstaigoje besirūpinusios asociacijos „Augame meilėje“ atstovės kameras įsigijo išsimokėtinai, tačiau dėl rėmėjų stokos jau kelis mėnesius neturėjo lėšų padengti kasmėnesinį mokestį.

„Surengti paramos vakarą vasarą yra tikrai rizikinga dėl atostogų meto. Tačiau tikslas padėti organizacijai surinkti sumą, reikalingą bent kelių mėnesių įmokai, viršytas su kaupu – pinigėlių turėtų užtekti beveik trigubai ilgesniam laikotarpiui“, – sakė D.Martinaitis.

Viena dosniausių vakaro aukotojų tapo N.Mažeikienė. Jai gerumo renginį primins aromatinė „Debesų namų“ rankų darbo dekoracija – angeliukas, lengvos ir ypač patogiai anatomiškai išformuotos Dr.Luigi šlepetės bei makiažo paslauga.

Loretos Kondratės nuotr./Aukciono akimirka
Loretos Kondratės nuotr./Neringa Mažeikienė

Ne kartą aukcione didesnę kainą nei kiti pasiūlė parolimpiečio Mindaugo Biliaus ir HOF viešbučio direktorės Simos Giržadaitės-Bilės pora, atkakliausi buvę įsigydami net keturis daiktus.

Prie bendro susirinkusiųjų tikslo prisidėjo ir aktyviai aukcione dalyvavęs modelis D.Andriuškaitė, įsigijusi pagal 3D technologiją kurtas profilaktikai skirtas pėdkelnes. Paramai lėšų skyrė ir viena iš vakaro sumanytojų I.Budrienė, D.Martinaičio įvardinta pačia aktyviausia aukciono dalyve. Vieno iš brangiausiai vakare parduotų daiktų savininkais tapo verslininkai Sandra ir Nerijus Klimavičiai.

Loretos Kondratės nuotr./Aukciono akimirka
Loretos Kondratės nuotr./Aukciono akimirka

Didžiausios sumos aukcione pasiūlytos už fotografo G.Daškevičiaus fotosesiją, I.Norbutaitės kurtą papuošalų komplektą ir „Wolly Madam“ dizainerės V.Linkevičienės modeliuotą suknutę mergaitei.

Savo kurtą laisvalaikio aprangą paramai taip pat skyrė Amerikoje gyvenantis ir dirbantis buvęs daugkartinis Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionas Aidas Reklys, o autorinius darbus – medalių kūrėja Irina My My, varlyčių dizainerė Gintarė Ačaitė, tapytoja Gintė Ramutytė, rašytoja A.Župerkaitė.

Ypatingo dėmesio aukcione sulaukė Seimo narės, poetės Dalios Teišerskytės knyga. Būtent varžytuvės dėl jos ir baigė moterų klubo „Ad astra“, vadovaujamo I. Budrienės, surengtą paramos vakarą. Poezijos rinkinį „Meilės laiškai“ už 100 eurų įsigijo K.Kaikarienė.

Loretos Kondratės nuotr./Kristina Kaikarienė
Loretos Kondratės nuotr./Kristina Kaikarienė

„Kad ir kiek būtų kainavusi, ta knyga būtų mano. Ji buvo tarsi viso gerumo vakaro simbolis. Tarsi priminimas, kad turime nepamiršti dalintis, džiaugtis, mylėti. Mylėti ne tik savo artimiausius žmones, bet ir tuos, kurie šilumos ir rūpesčio nesulaukia“, – mintimis dalinosi K.Kaikarienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?