15min be reklamos

Labdaros vakaras Pažaislyje: muzikos talentai, Kauno damos ir nauja „Tiulio fėjos“ kolekcija

Trečiadienio vakarą Pažaislio vienuolyne vyko ypatingas renginys – „Aksominis Five-o-clock'as“. Labdaringos vakarienės metu, skambant sakralinei muzikai, išskirtinėje aplinkoje mados namai „Tiulio fėja“ pristatė naujausią drabužių kolekciją.
Pažaislio vienuolyne – labdaros vakaras „Aksominis Five-o-clock'as“
Pažaislio vienuolyne – labdaros vakaras „Aksominis Five-o-clock'as“ / Aliaus Koroliovo/15min nuotr.

„Aksominis Five-o-clock'as“ Pažaislio vienuolyno veikiančiame svetingumo komplekse „Monte Pacis“ surengtas dėl dviejų tikslų – labdaros bei noro atgaivinti Kauno tarpukario taip vadinamo „five-o-clock'o“ tradicijas.

Kilnaus vakaro metu buvo aukojama norint padėti Kauno sakralinės muzikos mokyklos talentams. Visos surinktos lėšos bus perduotos mylimam ir Pažaislio bažnyčioje Šv.Mišias aukojančiam kunigui Viliui Sikorskui – šios mokyklos vadovui.

Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Labdaros „Aksominis Five-o-clock'as“ svečiai
Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Labdaros „Aksominis Five-o-clock'as“ svečiai

Tad vakaro metu svečių ausis džiugino būtent šios mokyklos auklėtinių muzika, skrandį – naujasis rudens meniu, o akims buvo paruošta ne ką mažiau įspūdinga programa.

Papuošalų kūrėja Dana Riba čia pademonstravo savo kurtus papuošalus. Tai – išskirtinės vertės ir dydžio deimantai, kokių nėra nei muziejuose, nei bažnytiniuose votuose, nei parduotuvėse. Juvelyrė šiam renginiui turėjo pasirūpinti išties rimta apsauga.

Be to, labdaros vakaro svečiai gavo progą pirmieji išvysti dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės mados namų „Tiulio fėja“ kolekciją.

Šią kolekciją dizainerė pradėjo kurti kovo mėnesį, kai dar laikėsi pilki ir lietingi orai, medžiai stovėjo nuogi be lapų, švito labai vėlai, o temo – anksti.

Aliaus Koroliovo/15min nuotr./„Tiulio fėjos“ kolekcijos pristatymas
Aliaus Koroliovo/15min nuotr./„Tiulio fėjos“ kolekcijos pristatymas

„Tai laikas, kada svajoji apie gaivų, žydintį pavasarį ir karštą, spalvingą vasarą. Mintyse sukosi gražūs vaizdai iš vasaros atostogų: žydras jūros vanduo, žydintys sodai, gėlių pilni laukai... Taip gimė mintis apie ypač spalvingą ir gėlėtą suknelių kolekciją, kas visai nebūdinga Tiulio fėjai. Dar nei viename pristatyme nebuvo tiek spalvų: smaragdo žaluma, žydro dangaus mėlyna, saulėgrąžų geltona, rožių ir jurginų raudona. Visa kolekcija įkvėpta atostogų prisiminimų ir švelnių vasaros vakarų“, – apie naująją kolekciją pasakojo Viktorija Jakučinskaitė.

Dizainerė šį vakarą pakvietė moteris žydėti bet kojoje aplinkoje, bet kokia kaina. Net jei visas miestas jau nužydėjo ir grimzta vis gilyn į žiemos miegą, dizainerė ragina būti tokioms, kaip tos spalvotos gėlės: džiuginti ir puošti pasaulį aplink save, keisti niūrią ir monotonišką kasdienybę.

„Pradėkite nuo savęs – šypsokitės šiam pasauliui ir darykite ji gražesniu“, – sakė ji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką