2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Laida „Kažkas atsitiko“ aiškinsis, kur dingo Laimučio Pinkevičiaus pinigai

Panašu, kad statybų verslo magnatas Laimutis Pinkevičius turi dvi pinigines: vieną sau, o kitą savo darbuotojams. Iš savos piniginės perkami „Bentley“, dvarai ir picos blondinėms, o kitoje piniginėje, skirtoje darbuotojų atlyginimams, švilpauja vėjai, teigiama LNK televizijos išplatintame pranešime spaudai.
Laimutis Pinkevičius
Laimutis Pinkevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

LNK laida „Kažkas atsitiko“ praneša, kad poną Pinkevičių dėl skolų pradėjo atakuoti ne tik statybininkai, subrangovai, medžiagų tiekėjai ir kitokie kreditoriai, bet ir padavėjos, barmenai ir valytojos.

„Atiduok kruvinu prakaitu uždirbtus litus“, – šaukia suvedžiotas jaunimas, dirbęs Laimučiui priklausančiame prabangiame naktiniame klube „Pacha“. Beje, klubas konspiracijos tikslais jau pakeitė pavadinimą. Paaiškėjo, kad Laimutis Pinkevičius su kai kuriais savo darbuotojais neatsiskaito jau pusę metų! Vargstančios padavėjos kilo į kovą ir kreipėsi į atlyginimų išieškojimo bendrovę

Tačiau kur dingo Laimučio Pinkevičiaus pinigai? Juk jis vis dar Lentvario dvaro dvarininkas. Jis vis dar „Vilniaus vartų“ savininkas. Jis turi „Bentley“ ir draugauja su pulkais blondinių. Kol Pinkevičius buvo turtingas,  ir blondinės, ir brunetės padavėjos džiaugėsi įstabaus grožio turtuoliu. Nors Pinkevičiaus imperijos griūtis prasidėjo prieš metus, visi tikėjosi, kad jis vėl suklestės. Todėl atlyginimų laukė. Kantriai laukė. Mėnesį. Du. Pusę metų... Laukė... Ir nesulaukė! O klubo savininkas Laimutis Pinkevičius savo buvusiems darbuotojams ragelio nebekėlė.

Viena niekaip atlyginimo neatgaunanti padavėja pasakojo, kad per šį pusmetį ne kartą teko kone badauti, teigiama LNK išplatintame pranešime. Todėl ji su dar dviem kolegėm kreipėsi į algų išieškojimo įmonę. Pasirodo Laimutis Pinkevičius jau skolingas merginoms per dešimtį tūkstančių litų. Netrukus į tą pačią atlyginimų išieškojimo įmonę kreipėsi ir labai aukštas pareigas užėmęs naktinio klubo „Pacha“ darbuotojas. Vaikinas dirbo vienu iš klubo administracijos vadovu. Jis teigia, kad atlyginimas jam buvo mokamas „vokelyje“. O nuo praėjusios žiemos jis ir tų vokelių rankose neturėjo.

Išsami milžiniškų Laimučio Pinkevičiaus skolų analizė – pirmadienį 20.30 val. laidoje „Kažkas atsitiko“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką