Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 03, 15:41

Laida „KK2“: internete siekiama kompromituoti būsimąją politikę Gretą Šapkaitę (video, nuotraukos)

LNK laida „KK2“ tęsia į savivaldybes besiveržiančių žvaigždžių ekspoziciją. Šiandien laidoje TV laidų vedėja – verslininkė Greta Šapkaitė.
Greta Šapkaitė Š.Barto filme „Namai“
Greta Šapkaitė / Stop kadras iš filmo

Vos moteris žengė pirmą žingsnį į didžiosios politikos areną, kaipmat prasidėjo atakos ir bandymai kompromituoti. Internete eksponuojamos ir visiems prieinamos nuotraukos, kuriose gerbiama politikė  – visiškai nuoga. Kaip viešumoje atsirado šios  politikės nuogybės? Paaiškėjo, kad šie nuogos politikės atvaizdai – ne nuotraukos. Tai taip vadinami „stop kadrai“ iš meninio filmo „Namai“.  Jį sukūrė visoje Europoje žinomas režisierius Šarūnas Bartas. Greta Šapkaitė šiame filme atliko gražų ir prasmingą vaidmenį. Tačiau apie šį filmą kalbėti kažkodėl labai bijo.

Kas mėgina kompromituoti internete patalpintais nuogos politikės atvaizdais? „KK2“ atkreipia dėmesį, jog šie atvaizdai atsirado internete  vos ne tą pačią  akimirką, kai Greta žengė į politinę areną. Jaunos moters pavyzdys rodo, ant tokio slidaus kelio atsistoja daugelis politikos pirmokų. Kyšteli nosį į viešumą – ir iškart imamos traukti visos tikros ir tariamos praeities nuodėmės.

Pirmadienį 19.10 val. „KK2“ su Ugne Skonsmanaite ir Tomu Ališausku per LNK.

Nuoroda į interneto svetainę, kurioje publikuojamos Gretos nuotraukos.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką