2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Laidoje „Duokim garo“ nebelieka Astos Stašaitytės

Laidoje „Duokim garo“ – pokyčiai. Žiūrovai naujajame sezone nebeišvys laidos vedėjos Astos Stašaitytės.
Loreta Sungailienė ir Asta Stašaitytė / E.Genio nuotr.
Asta Stašaitytė-Masalskienė

Šią žinią portalui Žmonės.lt patvirtino laidos „Duokim garo“ prodiuseris Saulius Basijokas.

„Taip, pokyčių yra. Mes keičiame formatą, tik kol kas išduoti, kas keisis, negaliu. Naujame formate bus dar daugiau veiklos vedėjams, tad mes su Asta pakalbėjome ir ji pasakė, kad jai nesinori tiek daug daryti, kad turi savų idėjų, minčių, nenori tam skirti tiek daug energijos. Mes gražiai padirbėjome trejus metus ir nusprendėme, kad atėjo metas pokyčiams“, – portalui Žmonės.lt sakė S.Basijokas.

S.Basijokas teigė, kad jau yra numatę naują laidos vedėją, tačiau kol kas atskleisti, kas stos prie „Duokim garo“ vairo, atsisakė. „Su laiku viską sužinosite“, – tarė prodiuseris.

Loreta Sungailienė ir Asta Stašaitytė / E.Genio nuotr.
Loreta Sungailienė ir Asta Stašaitytė / E.Genio nuotr.

Žmonės.lt susisiekė ir su pačia A.Stašaityte, tačiau ji patikino, kad šį klausimą pakomentuoti galės tik savaitės viduryje. „Aš šiuo metu esu ten, kur prastas ryšys. Paskambinkite vėliau šią savaitę“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt nedaugžodžiavo A.Stašaitytė.

Portalas Žmonės.lt susisiekė ir su kita laidos vedėja Loreta Sungailiene, kuri patikino, kad iš „Duokim garo“ trauktis neketina, o dėl platesnio komentaro apie pokyčius ragino susisiekti su laidos prodiuseriu Sauliumi Basijoku.

Laida „Duokim garo“ LRT eteryje rodoma daugiau nei du dešimtmečius. Iki 2019-ųjų šį šou vedė ilgamečiai vedėjai Stanislovas Kavaliauskas ir Loreta Sungailienė.

A.Stašaitytė prie laidos „Duokim garo“ komandos prisijungė prieš trejus metus, iš vedėjo pareigų pasitraukus S.Kavaliauskui. Tiesa, Stanislovas iš eterio tuomet nepradingo – tapo „Duokim garo“ ekspertu.

Kartu su L.Sungailiene prie laidos vairo stojusi A.Stašaitytė 2019-aisiais džiaugėsi, kad jau per pirmuosius filmavimus lengvai įsiliejo į kūrybinę grupę.

„Tai laida, kurioje buriasi žmonės, turintys stuburą, gyvenimo filosofiją ir gebantys džiaugtis mažais dalykais. Juk bemaž visus laidos dalyvius jungia panašios vertybės ir toks pat laisvalaikis. Kita vertus, iš įvairių regionų atvažiavę muzikantai yra nusiteikę pasilinksmint, tai repeticijų ir filmavimų metu kartu prisijuokiam iš jų kalbų, ūsų, tarmių ir kibinimų. Smagiai leidžiam laiką, tikiuosi, tai pajaus ir žiūrovai“, – prieš trejus metus kalbėjo A.Stašaitytė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką