Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Laidoje „Gyvai" gros Nojus

Trumpam sugrįžęs iš Dublino į Lietuvą buvęs alytiškis atskleis daugelį emigranto gyvenimo ypatumų ir atsakys į klausimą ar buvimas toli nuo gimtųjų namų išties yra tarsi „kasdienė kelionė į karą“.
Nojus
Nojus / Lietuvos ryto TV nuotr.

„Išvykus į Airiją prieš 8 metus pirmiausia reikėjo pagalvoti apie buitį, pasirūpinti kartu į Dubliną atvykusia šeima. Teko dirbti geležinkelio stoties apsaugos skyriuje, o muziką palikti laisvalaikiui. Dabar situacija iš esmės pasikeitė ir visą dėmesį skiriu įrašams bei koncertams organizuoti“ – prispažįsta Nojus, šiandien karčią emigranto duoną jau spėjęs iškeisti į saldžius kūrybos vaisius.

Gyvendamas toli nuo gimtų namų jaunas vyras atrado save kaip Lietuvos atlikėjų koncertų organizatorių Airijoje, ilgesingų dainų autorių bei poetą.

„Pačiam buvo labai netikėta, kai mano eilėraštis „When I'm Down“ pateko į kasmet leidžiamą viso pasaulio poetų rinkinį „Geriausi 2005 metų eilėraščiai ir poetai“... O aš tik kaip pokštą tą savo eilėraštį komisijai nusiunčiau“, – sako laidos GYVAI herojus. Neslepia jis savo jausmų ir būgnininkei Astai. „Aš net nežinau, ką pirma įsimylėjau – būgnininkę Astą ar savo būsimą žmoną“. Laimingos šeimos paslaptimis dalinsis ir Asta bei jų sūnus Arijus.

Penktadienio vakarą laidoje taip pat dalyvauja buvęs grupės „Airija“ narys Eimantas Belickas, Alytaus radijo stoties „FM 99“ direktorius Liudas Ramanauskas, aktorius Kostas Smoriginas, TV laidų prodiuseris Saulius Bartkus, dainininkė Asta Pilypaitė, prodiuseris Martynas Tyla bei Airijos ambasadorius Lietuvoje Donalas Denhamas.

Laida „Gyvai", penktadienį, 19.05 val per Lietuvos ryto TV.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius