Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 10, 14:18

Laidoje „Gyvenimas yra gražus“ – Dainos Bosas puota

Milijonieriaus Antano Boso žmona Daina neseniai šventė keturiasdešimtąjį gimtadienį. Specialiai šia proga sukurta prašmatni suknelė ir net pusmetį organizuota gimtadienio puota – taip žmoną jubiliejaus proga pradžiugino verslininkas A.Bosas.
A. ir A.Bosai
A. ir D.Bosai / TV3 nuotr.

Šventei buvo pasirinkta  prašmatni tema  „Šampanas“, tad šimtas penkiasdešimt susirinkusių svečių vaišinosi ne tik įmantriais valgiais, bet ir puikiu šampanu, o pramoginę vakaro programą pradėjo Kauno „Šampaninis“ choras. Susirinkusiuosius dainomis taip pat linksmino Egidijus Sipavičius, Mantas Jankavičius ir estrados princu vadinamas Rytis Cicinas. Smagią nuotaiką  kūrė ir pasaulio sportinių šokių čempionų kolektyvas „Žuvėdra“.

Nors šventės šeimininkai žiniasklaidos dėmesio vengė ir televizijos žurnalistų į puotą neįsileido, laidos „Gyvenimas yra gražus“ kamerai padarė išimtį.

Kitas laidos „Gyvenimas yra gražus“ pasakojimas žiūrovus nukels į Londoną. Netoli jo centro prieš pusmetį įsikūrė šio reportažo herojus – žinomas operos dainininkas Edgaras Montvidas. 

„Tai pirmieji mano nuosavi namai Londone. Iki tol būstus nuomojausi. Dabar džiaugiuosi, kai grįžtu į šį miestą, to anksčiau, galiu prisipažinti atvirai, tikrai nebuvo, – sako Edgaras, rodydamas šviesų 60 kvadratinių metrų butą. – Tokio ploto man visai pakanka, juk gyvenu vienas. Be to, ne taip dažnai čia būnu, dažniausiai tenka skraidyti į įvairius spektaklius ir koncertus, tad vienoje vietoje užsisėdėti nėra kada.“

Išties dabartinio E.Montvido gyvenimo negalima nė lyginti su tuo, koks buvo 2001-aisiais jam atvykus stažuotis garsiajame Londono „Covent Garden“ teatre. „Tada neturėjau kur gyventi, o kišenėje švilpė vėjai. Būdavo dienų, kai pagalvodavau, ar galiu sau leisti išgerti puodelį kavos“, – prisiminė 35-erių vyras.

Šiandien dainininkui kvietimų dainuoti netrūksta. Su pasaulinio garso kolegomis nuolat tenka dalyvauti naujuose, įdomiuose pastatymuose, o ir centų skaičiuoti tikrai nebereikia. „Tačiau dainininko karjera – trapi ir permaininga. Šiandien tu laimi, rytoj pralaimi. Tokia mano kasdienybė“, – laidos kūrėjams prisipažino solistas.

Reportažas iš prašmatnios D.Bosas puotos ir E.Montvido pasakojimas apie savo profesijos pavojus bei gluminantį susitikimą su Didžiosios Britanijos sosto įpėdiniu princu Charlesu – jau šį pirmadienį 20.30 val. TV3 laidoje „Gyvenimas yra gražus“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką