15min be reklamos
2011 01 03, 12:13

Laidoje „Kažkas atsitiko“ – Agnės Ditkovskytės griuvimo ant ledo drama

Tris mėnesius televizijos žiūrovai stebėjo Rusijos Pirmojo kanalo šokių ant ledo projektą „Ugnis ir ledas“ ir grožėjosi dalyvių dailiojo čiuožimo choreografijos kompozicijomis. Lietuvos garbę šiame šou gynė žiemos olimpiadų prizininkas Povilas Vanagas ir Rusijoje garsi aktorė Agnė Ditkovskytė.
Agnė Ditkovskytė
Agnė Ditkovskytė / Infor nuotr.

Pora viso projekto metu žavėjo komisiją kokybiškais pasirodymais, o žiūrovai prognozavo lietuvaičiams prizines vietas. Deja, kone paskutinę finalinio šokio minutę Agnė Ditkovskytė skaudžiai pargriuvo ir poros šansai patekti į trejetuką sužlugo.

Kas atsitiko? Pati Agnė pasakojo, jog staiga nualpo. Juk tokioje lygioje vietoje, nedarant jokio sudėtingo pirueto nukristi beveik neįmanoma! Rusijos žiniasklaida kaip mat ėmė aiškintis keisto griuvimo lygioje vietoje priežastis. Pasigirdo įvairiausių teorijų: neva Agnė Ditkovskytė laukiasi, serga anoreksija ar per treniruotes visiškai išseko! O štai Povilas Vanagas po šio sezono projekte „Ugnis ir ledas“ tapo ne tik sporto žvaigžde, bet ir vadinamąja Rusijos megažvaigžde. Apie jį ir mylimąją Margaritą Drobiazko ėmė rašyti bulvariniai laikraščiai bei žurnalai, o televizijos laidos plėšėsi dėl galimybės išskirti, suporuoti ar sukiršinti šokėjus.

Nors ir nepateko tarp prizininkų, Povilas ir Agnė nenusimena. Svarbiausia, kad ir šokių ant ledo senbuvį, ir naujokę A.Ditkovskytę palaikė milijonai žiūrovų. Ir štai trumpam į Lietuvą užsukę ir gražiausią žiemos projektą „Liepsnojantis ledas“ pristatę P.Vanagas ir M.Drobiazko nenustygo vietoje besidalindami įspūdžiais su Lietuvos žurnalistais.

Kaip į skandalingas intrigas reagavo Agnė, Povilas ir Margarita sužinosite jau pirmadienį 20 val. 30 min. laidoje „Kažkas atsitiko“ su Oksana Pikul ir Karoliu Sakalausku.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką