Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Laidoje – Žvagulio pasakojimas apie užklupusias negandas ir raganos patarimai, kaip prisišaukti laimę

„Išgyvenau nepriklausomybę, Rusijos krizę, tačiau pastarieji metai buvo baisiausi“, – be užuolankų prisipažins vienas garsiausių Lietuvos dainininkų ir prodiuserių Žilvinas Žvagulis.
Žilvinas Žvagulis
Žilvinas Žvagulis / TV3 nuotr.

Regis, dar visai neseniai žiniasklaidoje mirgėjo pasakojimai apie nuostabų jųdviejų su žmona Irena Starošaite gyvenimą – verslą egzotiškoje Margaritos saloje, keliones į tolimiausius pasaulio kampelius, persikraustymą iš buto į nuosavą namą, teigiama išplatintame pranešime.

Tačiau praėjusiais metais pasaulį užklupusi krizė neaplenkė ir garsiosios šeimos. Kaip ir daugelis Lietuvos atlikėjų, vienuolika metų susituokusi pora išgyveno ne vieną nerimo dieną ir nemigos naktį. Ne paslaptis, kad 2009–aisiais sumažėjo net populiariausių atlikėjų koncertų, o honorarai už juos krito kaip rudeniniai lapai. Ž. Žvaguliui ir neseniai sceninės karjeros dvidešimtmetį triukšmingai atšventusiai I. Starošaitei tai buvo ypač skausminga, juk jie ne tik patys dainuoja, bet ir prodiusuoja kitus atlikėjus bei grupes, o tai – atsakomybė, kad jais pasitikėję žmonės turėtų iš ko gyventi, galėtų išlaikyti šeimas.

„Dėl pinigų net draugus praradau. Išaušo diena, kai jie man tiesiog nebekėlė telefono ragelio, – karčiai šypsodamasis garsiausias Lietuvos žemaitis net blogiausioje situacijoje sugeba įžvelgti ir gerų pusių. – Kad ir kaip būtų gaila, tai buvo puiki proga pasitikrinti kas yra tikrieji mūsų draugai“.

Ne ką linksmesni bei geresni besibaigiantys metai buvo ir kitos garsios poros – Daivos Tamošiūnaitės–Budrės bei Dainiaus Budrio šeimai. Viena populiariausių televizijos laidų vedėjų beveik pusę metų buvo dingusi iš televizoriaus ekrano, nes dėl pinigų stygiaus jos projektas buvo nuimtas iš eterio net nesibaigus sezonui. O tai buvo labai sunku, juk darbas televizijoje Daivai nepaprastai svarbus – dėl jo ji net atsisakė Seimo narės mandato. Nemažai išgyvenimų teko ir aksominio balso savininkės vyrui Dainiui. Tapęs Seimo nariu jis buvo įsuktas į slaptą ir mažai kam žinomą politinio gyvenimo verpetą, kuriame netrūko kiaulysčių, išdavysčių ir nusivylimų. Anksčiau finansinių nepriteklių nejutusi šeima pastaraisiais metais buvo priversta gerokai susiveržti diržus.

Daiva ir Dainius neslepia, kad Kalėdinės dovanėlės po eglute šiemet bus gerokai kuklesnės.

„Skirsime po 20–30 litų kiekvienai“, – prasitarė vyras, kurio alga šiemet sumažėjo pusiau.

Tačiau Kalėdos – metas, kai norisi tikėti, kad ateinančiais metais viskas bus gerai ir išsipildys slapčiausios svajonės. O apie ką gi svajoja garsieji mūsų herojai? Ir kodėl Žilvinas Žvagulis prasitaria, kad, kur kas labiau už finansinį stabilumą, jis norėtų ant rankų sūpuoti pagrandukę?

Pas kitą viešnią laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjai važiavo net į Rygą. Garsiausia Latvijos ragana Inga Janovska žino ne tik garsių ir įtakingų žmonių paslaptis, bet ir gali patarti, ką daryti, kad gyvenimas imtų klostytis palankiai. Įspūdinga moteris laidos žiūrovams atskleis, kaip reikia sutikti ateinančius Tigro metus, kad jie būtų sėkmingi, turtingi ir laimingi. O tam reikia visai nedaug – tik paklausyti moteris, išpranašavusios rugsėjo 11–osios įvykius patarimų ir jais pasinaudoti.

 

 

 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką