Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Laima Lapkauskaitė. Mano grožio paslaptys

Niekas nesiginčys, kad muzikos prodiuserė ir pedagogė L. Lapkauskaitė (50) atrodo mažiausiai 10 metų jaunesnė nei yra iš tiesų. Moteris žurnalo „Privatu!“ skaitytojoms pažėrė grožio patarimų, kuriais vadovaujasi pati, norėdama išsaugoti puikią išvaizdą.
Laima Lapkauskaitė
Laima Lapkauskaitė / V. Ovadnevo nuotr.

Kiekviena moteris turi atrasti savyje noro sportuoti. Aš pripažįstu sportą tik treniruoklių salėje. Tik ten galiu sukoncentruoti dėmesį ir nesiblaškyti, o namuose man mankštintis būtų sunku. Bet jeigu jūs esate pakankamai valingos ir sugebėsite sportuoti namuose, puiku. Nereikės mokėti už sporto klubo abonementą.

Norite to ar ne, privalote žiūrėti, ką dedate į burną. Bet koks piktnaudžiavimas bloguoju maistu, tokiu kaip bandelės, riebūs kepsniai, kenkia tiek sveikatai, tiek išvaizdai. Jei mylite save, rinkitės kokybišką ir nekaloringą maistą. Be to, stenkitės nepersivalgyti.

Atsisakykite žalingų įpročių, kitaip labai greitai subjaurosite savo išvaizdą. Rūkymas kenkia ne tik vidaus organams, bet ir odai. Alkoholis taip pat. Stenkitės jokiomis progomis nevartoti svaigalų.

Savo išvaizdą galite pagerinti rinkdamosi jaunatvišką stilių. Nebijokite rengtis sportiškai, žinoma, jeigu šis drabužių stilius jums priimtinas. Kuo jaunatviškiau pasipuošite, tuo geriau atrodysite ir jausitės. Pavyzdžiui, aš niekada nenorėčiau dėvėti dalykinio kostiumėlio. Jį apsirengusi, pasenčiau mažiausiai 10 metų.

Grožis reikalauja aukų – tą žinome kiekviena. Todėl, norėdamos dailiai atrodyti, kartais turime apsirengti ne itin patogius drabužius. Pavyzdžiui, korsetą, kuris smarkiai apsitempia ir gerokai padailina mūsų liemenį.

Kuo daugiau bendraukite su jaunimu! Iš jaunų žmonių galima daug ko išmokti. Jie padeda neatitrūkti nuo greitai besikeičiančio pasaulio. Džiaugiuosi, kad mane supa ne tik mano bendraamžiai, bet ir jaunesni.

Kiekvieną moterį pagražina SPA procedūros. Masažai, purvo ar vandens vonios, druskų kambariai padeda atsipalaiduoti ir pailsėti. Jei tokios paslaugos jums per brangios, prašykite, kad jus palepintų mylimieji. Juk jų rankomis darytas masažas suteikia dvigubai daugiau palaimos. Be to, nieko nekainuoja (šypteli).

Stenkitės atrasti laiko sau. Jei turite galimybę, reguliariai išvykite trumpų atostogų. Pakeitusios aplinką, galite akimirksniu atsipalaiduoti ir išgražėti.

Susiraskite profesionalią kosmetologę, kuri jums patars visais grožio klausimais. Manau, į jos paslaugas verta investuoti, nes tai atsiperka. Kosmetologė pagal jūsų odos tipą gali išrinkti patį tinkamiausią ir nebūtinai brangiausią kremą. Juk mes pačios dažnai prisiperkame itin brangių kremų, tačiau ne visuomet liekame patenkintos rezultatu. Taigi, reikia neapsigauti.

Išmokime mylėti mus supančią aplinką ir džiaugtis smulkmenomis. Vidinė harmonija ir pusiausvyra taip pat padeda mūsų grožiui. Jei dažniau apsidairysime aplink, pasidžiaugsime augančiu medžiu, žydru dangumi, skaisčia saule, tapsime geresnės, nuoširdesnės, praturtinsime savo vidinį pasaulį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius