Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 17, 15:01

„Laimos“ naujausiame numeryje – išskirtinis interviu su žurnalo svečiu Jamesu Bluntu

„Laimos“ žurnale šį mėnesį skaitykite:
Žurnalo „Laima“ rugsėjo numeris/ modelis Smiltė Bagdžiūnė
Žurnalo „Laima“ rugsėjo numeris/ modelis Smiltė Bagdžiūnė / Viršelis

Vienas lauke karys

Jei norite kam nors pavydėti, pavydėkite Jamesui Bluntui. Jis to vertas. Uždirba tiek, kad galėtų išgelbėti badaujančią Afriką, atrodo taip, lyg žinotų Makropulo receptą, ir turi darbą, kuriuo beprotiškai džiaugiasi. O ir džiugina visą pasaulį: jei tikėsime skaičiais, Bluntas yra pardavęs per 20 milijonų albumų ir 17 milijonų singlų.

Jis turi namus Londone ir Ibisoje, draugauja su princu Harry, yra artimai pažįstamas su Billu Clintonu ir jo pasijų sąrašas daro įspūdį. Tačiau pernai vyras susižadėjo su Velingtono hercogo anūke Sofia Wellesley ir ketina ją vesti.  Jamesas neslepia, kad mėgaujasi gyvenimu, o ir būtų keista, jei uždirbtus milijonus jis slėptų kojinėje. Tačiau yra keletas aplinkybių, temdančių lengvabūdžio pleibojaus  paveikslą...

Išskirtinis interviu „Laimai“ su kultiniu muzikantu, kuris jau šį rudenį su pasauliniu turu atvyksta koncertuoti į Lietuvą. Pokalbis ne tik apie muziką, bet ir apie kitus jam svarbius dalykus: atrastą karjeros sėkmės formulę, karo piloto patirtį, požiūrį į prabangos dalykus ir... būsimas vestuves.

Scarlet Page nuotr./Jamesas Bluntas
Scarlet Page nuotr./Jamesas Bluntas

Čia viskas gerai

Nelabai tikime amerikiečių apklausa, kurios išvados pesimistiškai skelbia, kad patenkame tarp trijų nelaimingiausių pasaulio šalių. Gal ir nesame patys džiugiausi, bet kasdien matome daugybę dirbančių su šypsena.

Tokios ir mūsų herojės – be baimės ieškančios savo kelio. Jos ne vienerius metus krimto pasirinktus mokslus universitetuose, o vieną dieną drąsiai nėrė į nepažįstamus vandenis: Milda Mitkutė be jokio pradinio kapitalo su kolega Justu Janausku ir komanda sukūrė interneto svetainę „Vinted“, jau populiarią ne tik Lietuvoje;  Kristina Lisauskė tapo moterų pamėgto prekės ženklo, „Gėda Pelėda“ rankinių, kūrėja; Liucina Rimgailė su vyru Tadu atidarė kavinę ir kepyklėlę „Liu Patty“ ir jau išgarsėjo kaip keksiukų ir tortų kepėja.

Trys pašnekesiai su drąsiomis moterimis, kurios tikrai nesigaili kažkada priėmusios lemtingus sprendimus, nes  būtent dabar jaučiasi savo vietoje.

Redos Mickevičiūtės/ „Laima“ nuotr./Kristina Lisauskė
Redos Mickevičiūtės/ „Laima“ nuotr./Kristina Lisauskė

Be kaukės

Suspindusi keliais vaidmenimis, ji pasakė „stop!“ ir ėmė savęs klausti: kas aš esu, ką veikiu, ką turėčiau veikti? Aktorė ir džiazo dainininkė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vokalo dėstytoja Brigita Bublytė prieš aštuoniolika metų, būdama aštuoniolikmetė, sužibėjo Džuljetos vaidmeniu režisieriaus Eimunto Nekrošiaus roko operoje „Meilė ir mirtis Veronoje“. Šiandien menininkė sukasi tarp Vilniaus, Sevilijos ir Narbūčių kaimo Rytų Aukštaitijoje, aistringai pasinėrusi į du dalykus – flamenką ir bitininkystę.

Nuoširdus pokalbis apie perdėliotus gyvenimo prioritetus, didelius ir mažus malonumus, kokių išgyvena dažna moteris.

Gedmanto Kropio/„Laimos“ nuotr./Brigita Bublytė
Gedmanto Kropio/„Laimos“ nuotr./Brigita Bublytė

Gyvenimo džiaugsmo pamokos

Verslininką Ilją Laursą, ko gero, jau galima vadinti pasaulio piliečiu. O daug pasiekusių pasaulio piliečių patirtis dažniausiai būna spalvinga ir įdomi. Net ir jų nuomonė apie tokius, regis, banalius dalykus, kaip laimingas gyvenimas. Sakysite, turėčiau tiek pinigų, kiek Laursas, irgi būčiau laimingas? Nebūtinai. Iljos nuomone, visi mes galime tam tikrais įsitikinimais paveikti savo emocijas, o būti laimingiems įmanoma išmokti. Kai pamėginame iškvosti tą slaptąjį laimės receptą, vietoj jo sužinome penkis pagrindinius gyvenimo principus, kurių Ilja stengiasi laikytis.

Kokie dalykai padeda jaustis laimingiems, pasiteiravome ir žurnalistės Gražinos Sviderskytės, didžėjo, radijo laidų vedėjo Jono Nainio, stilistės Austėjos Jablonskytės.  Džiuginančių dalykų sąrašą kviečiame pratęsti ir „Laimos“ skaitytojas.

Gedmanto Kropio/„Laimos“ nuotr./Ilja Laursas
Gedmanto Kropio/„Laimos“ nuotr./Ilja Laursas

Sezono kontūrai

Kol jūs atostogaujate, mes jau rūpinamės jūsų rudens garderobu. Šiame „Laimos“ numeryje  – bemaž 50 puslapių mados aktualijų: kokios sezono tendencijos karaliavo ant pasaulio podiumų; kuo nustebins lietuvių dizaineriai; ką atrasime naujausiose kolekcijose iš parduotuvių. Be viso to – stilisto patarimai visoms, po atostogų grįžtančioms į biurą; ir... tema artėjančio 2014 m. Pasaulio krepšinio čempionato  proga  – stilingiausių pasaulio krepšininkų penketukas ir jų dresscode.

Žurnalo „Laima“ nuotr./Mada
Rudens mada
„Laima“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką