Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 15, 15:55

Larisai Kalpokaitei teko koncertuoti sužinojus apie tėčio mirtį

Juokas pro ašaras – tokia artėjančios ketvirtadienio „Valandos su Rūta“ tema. Ne paslaptis, kad neretai aktoriai, valgantys duoną iš to, kad linksmina žmones, sulaukia aplinkinių pagiežos, pykčio ir keršto. Kartais į sceną lipti tenka netrukus po artimųjų mirties. Būtent taip nutiko žinomai aktorei Larisai Kalpokaitei.
Larisa Kalpokaitė
Larisa Kalpokaitė / LNK nuotr.

„Ruošiausi koncertui, jau buvau nusigrimavusi, apsirengusi. Staiga suskambo telefonas. Man pasakė, kad mirė tėtis. Kadangi turėjau eiti koncertuoti, atidainavau visą koncertą, abi dalis. Žiūrovai nieko nesuprato, tik labai gera draugė pastebėjo, kad kažkas ne taip. Žinojau, kad negaliu verkti, nes iš karto „sės“ balsas“, – LNK laidoje „Valanda su Rūta“ aktorė atvirai prisiminė prieš šešerius metus įvykusią istoriją.

Panašią situaciją teko patirti ir Lietuvos anekdotų karaliumi tituluojamam Raimundui Šilanskui, kuriam telefonas suskambo lipant į sceną. Skambinusieji pranešė apie artimo bičiulio mirtį.

„Žiūrovui nerūpi, kas vyksta Šilansko gyvenime. Jis atėjo, nusipirko bilietą, atsisėdo tarp kitų ir nori pasilinksminti. Tai, kad išėjo vienas brangiausių mano gyvenime žmonių, žiūrovams nerūpi“, – laidoje kalbėjo humoristas.

Kartais juoko pro ašaras būna ir dėl to, kad įvyksta kas nors nelaukto. Dainininkei V.Katunskytei bene  geriausiai įsiminė vienas koncertas Marijampolėje. „Prieš koncertą kalbėjausi su organizatoriais. Jie sakė, kad remontavo salę, kurioje teks koncertuoti, bet nespėjo sutvarkyti grindų. Žiūriu į tas grindis ir matau prikaltus kvadratus. Kai paklausiau, kas tai, man paaiškino, kad prieš porą savaičių ten įlūžo Žilvinas Žvagulis, todėl man reikėtų elgtis atsargiau“, – prisiminė moteris.  Deja, išvengti netikėtumų nepavyko. Įpusėjusi koncertą V.Katunskytė perdavė mikrofoną dukteriai ir pati bandė nulipti nuo scenos, tačiau įlūžo.

„Aš įstrigusi, o žiūrovai juokiasi. Jiems atrodo, kad taip turėjo būti. Tik pamatę, kad verkiu, nes man skauda ir mane rimtai traukia lauk iš skylės, ėmė atsiprašinėti“, – prisiminė V.Katunskytė.

„Valanda su Rūta“ – ketvirtadienį 19.40 val. per LNK. 
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką