15min be reklamos
2019 01 01, 23:31

Laura ir Šarūnas Mazalai laukiasi trečio vaiko: „Esame laimingi, kad dangus laimina mūsų norus“

Kol vieni dar tik galvoja, kaip įgyvendins Naujųjų metų planus, kiti jau gali pasidžiaugti pirmaisiais metų vaisiais. Antradienio vakarą puikią savo šeimos naujieną pranešė „Mamų radijo“ įkūrėja ir „Vaflių namų“ bendraturtė Laura Mazalienė. Jos ir žurnalisto Šarūno Mazalo šeimą papildys trečias vaikas.
Lauros ir Šarūno Mazalų dukros krikštynų akimirka
Lauros ir Šarūno Mazalų dukros krikštynų akimirka / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

L.Mazalienė vėlyvą sausio pirmosios vakarą socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo žinute, kurioje pripažino, kad seniai svajojo turėti tris, panašaus amžiaus vaikus ir štai stebuklas įvyko. Tiesa, pasirodo, kad pora iš aplinkinių sulaukė ne tik džiaugsmingų pasveikinimų, bet ir gailesčio...

„Prieš pusmetį perskaičiau teiginį, kad susilaukti trečio vaiko normalu po geros pertraukos... Nedrįsau ginčytis, nors širdyje tyliai ir nedrąsiai nešiojausi svajonę auginti tris panašaus amžiaus vaikus. Ir nors šįkart iš aplinkos sulaukėme daugiau gailesčio, nei nuoširdaus džiaugsmo (maždaug, tai kaip jūs dabar gyvensit?!), mes esame be galo laimingi, kad dangus palaimina mūsų norus! Ir atminkite, normalu yra tai, kas daro jūsų širdis laimingas! Mūsų atveju – vaikai. Ir gyvenimas tikrai nesustoja“, – socialiniame tinkle vėlyvą antradienio vakarą rašė L.Mazalienė.

Asmeninio albumo nuotr. /Laura Mazalienė
Asmeninio albumo nuotr. /Laura Mazalienė

Tai bus trečioji atžala Lauros ir Šarūno Mazalų šeimoje – jie taip pat augina pusantrų metukų dukrelę Aurėją ir trejų Deimilę.

15min primena, kad Laura ir Šarūnas Mazalai susituokė 2015-ųjų liepą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką