Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 30, 09:02

Liepa ir Evaldas Norkevičiai atšventė varines vestuves: prisiminė sunkiausią etapą

Liepos 25-ąją dainininkė Liepa Norkevičienė su vyru verslininku Evaldu Norkevičiumi atšventė varines vestuves. Prieš septynerius metus svarbųjį „Taip“ ištarusi pora negali patikėti, kad laikas taip greitai bėga – atrodo, kad didžioji šventė buvo kone vakar! „Nors mūsų santykiai mezgėsi greitai, taip džiaugiuosi, kad būtent tada susituokėme. Vestuvės mums suteikė labai daug“, – prisipažino Liepa.
Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu
Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu / Asmeninio albumo nuotr.

Liepos 25-ąją vestuvių metines paminėjusi L.Norkevičienė šią progą su sutuoktiniu sutiko Druskininkuose. Portalui Žmonės.lt Liepa prisipažino – iš pradžių su Evaldu norėjo save palepinti egzotiška kelione, tačiau šiuo metu išskristi iš Lietuvos tapo sudėtinga.

„Žiūrėjau, tai nebent su penkiais persėdimais skristi, nes kai kurie skrydžiai atšaukti. Taip ir nusprendėme išvykti į Druskininkus. Tėvai neseniai iš čia sugrįžo, tai buvo labai patenkinti. Susiviliojome. Druskininkuose šventėme trise – aš, Evaldas ir mūsų šuo“, – šypsojosi dainininkė ir pridūrė. – „O kaip be jo? Juk šeimos narys.“

Luko Balandžio / 15min nuotr./Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu
Luko Balandžio / 15min nuotr./Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu

Santuokos metinių proga Druskininkuose laiką leidusi Liepa pasakojo, kad su vyru šventinių planų specialiai nekurpė. Kurorte jie norėjo atsipalaiduoti, trumpam atitrūkti nuo darbų ir rutinos.

„Šventiškai pavakarieniavome, pasimėgavome „Amberton Green Spa“ malonumais. Nieko grandioziško nerengėme. Prisimenu, penktąsias vestuvių metines atšventėme su draugais, buvo didesnė šventė, o kiekvienais metais tokių nepriorganizuosi“, – įsitikinusi ji.

Liepa pridūrė, kad niekada su sutuoktiniu ir nesistengė kurti šventinių tradicijų. Dainininkė šypsojosi, laimingiems žmonėms – kiekviena diena kaip šventė.

„Mūsų šeimos modelis yra sėkmingas ir geras, tad galiu tik tikėtis, kad taip išliks ir ateityje. Esame laimingi, kasdien vienas kitą pažįstame vis geriau. Iš tiesų, mūsų santykiai pradžioje mezgėsi labai greitai – 2014-ųjų pavasarį pradėjome draugauti, susižadėjome vos po trijų mėnesių, o vestuves iškėlėme 2015-aisiais. Prisipažįstu, besiruošiant vestuvėms buvo pats sunkiausias laikotarpis – tuomet dar nebuvome ilgai kartu, tad tuo etapu puikiai pažinome vienas kitą. Tas vienas kito pažinimas buvo visoks: buvo ir pykčių, ir nesutarimų, bet viską perkopėme“, – su portalu Žmonės.lt atviravo pašnekovė.

Liepa Norkevičienė / Asmeninio albumo nuotr.
Liepa Norkevičienė / Asmeninio albumo nuotr.

Nors santykių pradžioje prireikė laiko „susišokti“, didelių krizių per tuos septynerius santuokos metus pavyko išvengti – anot Liepos, išsidraskyti ir lėkti skirtingais keliais nebuvo nė minties!

„Manau, kad tiek aš, tiek Evaldas jaučiame, kad tai yra būtent tas žmogus, su kuriuo norisi būti. Mes esame geri draugai, turime daug bendrų interesų, daug laiko praleidžiame kartu. Tikrai esame iš tų porų, kurios visur eina kartu, – šeimos gyvenimo užkulisiais su portalu Žmonės.lt dalijosi atlikėja. – Aišku, jei vienas nori kažkur eiti, o kitas – ne, tai jokios bėdos. Per tuos metus išmokome priimti kompromisus. Iš didelės ožkos, galvojančios, kad viskas tik man, tapau labiau sukalbama. Santuoka man tikrai suteikė daug gerų savybių.“

Liepa Norkevičienė/Tomo Kaunecko nuotr.
Liepa Norkevičienė/Tomo Kaunecko nuotr.

Žinomumas santykiams – ne kliūtis!

Be jokios abejonės, gyventi su scenoje spindinčiu žmogumi – nemenkas iššūkis. Ne tik atlikėjams, bet ir jų antroms pusėms tenka susidurti su nesibaigiančiais koncertų maratonais, renginiais, fotosesijomis, o kur dar kiekvieną žingsnį stebinčios gerbėjų akys. Paklausta, ar dainininkės intensyvus gyvenimo ritmas netampa iššūkiu santykiams, L.Norkevičienė patikino, kad jiedu su vyru puikiai vienas kitą supranta. Svarbiausia, kad veikla antrai pusei teiktų laimę.

„Žinoma, Evaldui savaitgaliai laisvi, o jis ir dirba normalią darbo dieną, tad dažniausiai susitinkame tik darbo dienomis vakarais. Bet, manau, kad taip gyvena daug porų. Svarbiausia, kad darome tai, kas mums patinka, nes jei vaikščiočiau „susisukusi“, irzli, jam taip pat būtų daug prasčiau – gi nesmagu matyti nelaimingą mylimą žmogų“, – dalijosi ji.

O ir žinomumas, anot Liepos, jokia kliūtis santykiuose, jei pora vienas kitu pasitiki. „Suprantu, kad gali atrodyti kitaip, tačiau žinomumas nė kiek nekenkia. Žinoma, gal dažniau žmonės apkalba, gal dažniau aiškina, ką turėtume daryti, stebisi, kodėl vaikų neturime, bet mes į viską žiūrime paprastai – nesukame galvos. Džiaugiuosi, kad turiu tokį darbą, nes būtent apie tai ir svajojau. Puikiai žinojau, į ką einu, o Evaldas irgi tai puikiai supranta“, – nusijuokė L.Norkevičienė.

O ar vyras gerbėjams nepavyduliauja? Išgirdusi šį klausimą, dainininkė nusijuokė: „Oi, ne! Nėra dėl ko, nes aš nelabai ir sulaukiu kažkokių gerbėjų žinučių ar laiškų – esu seniai iškritusi iš „rinkos“. O jei ir parašo, nėra ko pavydėti – aš neatrašau. Vertinu santykius, tad su vyru nesielgiu taip, kad sukelčiau nereikalingų įtarimų.“

Vis dėlto Liepa pridūrė – perkopę visus išbandymus, jie vestuvių metinių proga per daug į praeitį nesižvalgo. Svarbiausia tai, kas bus ateityje. O ten – dar daug visko: neseniai pora įsigijo sklypą savo svajonių vietoje. „Kol kas viskas dar tik projektai, laukia daug darbų, tačiau neilgai trukus gyvensime taip, kaip visada norėjome. Tik dar to teks šiek tiek palaukti“, – portalui Žmonės.lt šypsojosi atlikėja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką