2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
07 25

Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė – apie santykius su vyru Evaldu: „Esu pavydoka“

Liepos 25-oji – ypatinga data atlikėjai Liepai Mondeikaitei-Norkevičienei ir jos vyrui Evaldui Norkevičiui: prieš aštuonerius metus pora vienas kitam prisiekė amžiną meilę, kuri liepsnoja iki šiol. „Esu laimingiausia turėdama savo vyrą“, – plačiai besišypsodama patikina atlikėja Liepa, neseniai savo mylimajam skyrusi dainą „Šalia tavęs“.
Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė su vyru Evaldu
Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė su vyru Evaldu / BNS ir asmeninio albumo nuotr.

Savo dainą „Šalia tavęs“ ir romantišką vaizdo klipą laidoje „ŽMONĖS svečiuose“ pristačiusi Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė pasakojo ne tik apie kūrybą, bet ir santykius su vyru Evaldu, kuris į jos gyvenimą atneša ramybę.

Tiesa, pasitaiko įvairiausių situacijų, o viena tokių Liepa pasidalijo tiesioginio eterio metu. Atlikėja pasakojo, kad dainą kūrė galvodama apie savo vyrą, tad įsiamžinti vaizdo klipe taip pat norėjo su juo. Visgi po ilgų įtikinėjimų, Liepa teigiamo atsakymo nesulaukė.

„Ne kartą jo prašiau nusifilmuoti klipe, nes juk ir emocija būtų tikresnė, kai šiltus jausmus gali rodyti savo antrai pusei... Tačiau Evaldas atsisakė,

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką