Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Liesis pradeda vesti laidą „Mamyčių klubas“

Lietuvos pramogų pasaulio atstovas Juozas Liesis nuo sausio 9 dienos TV3 eteryje pakeis savo gražiąją žmoną Eglę. Tokį sprendimą šeima priėmė gruodžio 13 dieną gimus jųdviejų sūneliui. Kaip tikina pats Juozas, šis sprendimas kilo iš noro pamatyti įdomios laidos virtuvę iš vidaus bei jos sėkmės receptus galbūt pritaikyti, pavyzdžiui, „Vyrų klube“.
Eglė ir Juozas Liesiai
Eglė ir Juozas Liesiai / A.Kriščiūno nuotr.

„Mamyčių klubo“ klausimais aš neturiu jokios įtakos. Tai Eglutės erdvė, su kuria ji tobulai tvarkosi. Ji buvo užsiminusi apie tai dar rugsėjo mėnesį. Mes iš to skaniai pasijuokėme. Kai idealiai nėščia žmonužė gruodžio pradžioje pasakė, jog ji svajoja apie trumpą mano infiltravimą į „Mamyčių rojų“, aš svarsčiau net 15 tūkstantųjų sekundės dalių. Mano sprendimas buvo pritarti Eglutės pasiūlymui. Jis kilo iš noro pamatyti įdomios laidos virtuvę iš vidaus, sužinoti sėkmės receptų. Gal juos panaudosiu, pavyzdžiui, „Vyrų klube“, – šypsosi Juozas.

Televizijos eteris buvusios vaikinų muzikos grupės „Bavarija“ lyderio Juozo Liesio negąsdina, tačiau nustebinti vis dar turi kuo.

„Po to, kai valgiau žalią elnieną, manęs televizijoje jau niekas negalėjo nustebinti. Tačiau „Mamyčių klubui“ pavyko. Kur kas geriau jaučiuosi prieš tūkstančius žmonių ar degantį dujų stulpą, nei atsigulęs ant margo kilimo ir bandantis romiai šypsotis į kamerą. Paaiškėjo, kad vertikalės televizijoje man kur kas priimtinesnės“, – pasakoja nuo šio šeštadienio su TV3 tėveliais ir mamytėmis besisveikinsiantis J. Liesis.

„Mamyčių klubo“ pamokančios istorijos ir naujienos – šeštadieniais 9.30 val. tik per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius