Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Lietuvė Gabriella Melrose prabilo apie patirtą pragarą: „Mane išdavė su geriausia drauge ir sumušė“

Saviugdos trenerė ir moterų koučerė Gabriella Melrose – gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jauna lietuvė drąsiai dalijasi skausminga savo gyvenimo istorija, pasakoja apie praeitus itin tragiškus santykius su narcizu, įveiktą anoreksiją bei patirtą smurtą.
Gabriella Melrose
Gabriella Melrose

Išgyvenusi juodžiausius gyvenimo etapus Gabriella dabar visa galva yra panirusi į saviugdą bei moko moteris būti stipriomis.

Susižadėjo su graiku

Ji net išleido knygą pavadinimu „Kaip tapti stipria moterimi“ ir sako, kad tik žmogus, praėjęs pats sudėtingus gyvenimo etapus, gali padėti kitoms.

Prieš du mėnesius iš Londono į Vilnių atvykusi gyventi Gabriella sako, kad dabar yra laiminga – į Ąžuolo Misiukevičiaus tinklalaidę „Tik į priekį“ ją atlydėjo 15 metų vyresnis gyvenimo draugas Maiklas.

Iš Graikijos kilęs vyras lepina savo mylimąją, o ant rankos jau puikuojasi sužadėtuvių žiedas. „Mes esame dabar labai laimingi. Daug laiko praleidžiame kartu, daug kalbamės, bendraujame – mums labai svarbus mus siejantis vidinis ryšys.“

Išdavė ir sumušė

Deja, bet to paties Gabriella negali pasakyti apie buvusius santykius, nes būta laiko, kai prieš ją vyras stipriai smurtavo, o sumušęs liepė pačiai nusipirkti vaistų.

Gabriella Melrose ir Ąžuolas Misiukevičius
Gabriella Melrose ir Ąžuolas Misiukevičius

„Jis buvo narcizas, o aš buvau aukos vaidmenyje. Jis išdavė mane su geriausia mano drauge, aš išsiaiškinau šitą įvykį ir kai jis nebeturėjo, ką atsakyti, primušė mane, kumščiu trenkė į šonkaulius.

Buvau tokia naivi – likau tame bute nakvoti, neišėjau niekur, o ryte atsikėlusi paprašiau, kad nupirktų vaistų nuo skausmo. Jo atsakymas buvo labai įžūlus – jis pasakė, kad turėčiau prasivaikščioti ir pati nusipirkti.

Dabar suprantu, kad tokie santykiai veda į niekur. Priimu tai kaip gyvenimo pamokas ir dabar visai kitaip galvoju“, – atvirai kalba G.Melrose.

Apie įveiktą Gabriellos anoreksiją, jos kelią į žinomumą, gyvenimą tarp Londono ir Vilniaus bei nepamirštamą sužadėtuvių ceremoniją, kviečiame žiūrėti šeštadieniais 20 valandą Youtube kanale „Gyvenimas šiaurėje“.

VIDEO: Gabriela Melrose apie išdavystę ir išgyventą smurtą: „Mane sumušė ir liepė keltis”

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius