Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 24, 22:00

Lietuvės ekstremalės Rodo saloje aplinkinius stebino savo drąsa ir puikiomis figūromis

Pirmąsyk Graikijai priklausančioje Rodo saloje vykusi merginoms skirta jėgos aitvarų stovykla „Chicks GW“ (liet. „Merginos šėlsta“) sulaukė plataus atgarsio tiek socialiniame „Facebook“ tinkle, tiek tarp kolegų jėgos aitvarų vadeliotojų ir buriuotojų. Žavios lietuvaitės pavergė vietinius ir atvykusius vyrus nusprendusios įsiamžinti drąsioje fotosesijoje.
Britų burlentininkas Guy Cribbas ir „Chicks GW“ merginos
Britų burlentininkas Guy Cribbas ir „Chicks GW“ merginos / Aistės Ridikaitės nuotr.
Temos: 1 Rodas

„Visą savaitę rimtai dirbome jėgos aitvarų stovykloje. Sportavome, mokėmės visko, nuo pačių pagrindų iki sudėtingesnių triukų. Džiaugdamosios sėkme nusprendėme pasilinksminti ir pasidaryti linksmą fotosesiją. Tikrai nesitikėjome, kad susilauksime tokio dėmesio“, – sakė stovyklos „Chicks GW“ įkūrėja ir instruktorė Agnė Šimanskytė.

Aistės Ridikaitės nuotr./Chicks GW merginų fotosesijos akimirka
„Chicks GW“ merginų fotosesijos akimirka

Pašėlusi fotosesijos mintis pirmiausia kilo drauge su lietuvaitėmis laiką Rode leidusiems vaikinams, kurie sumanė pralinksminti sunkiai besitreniruojančias merginas. Galiausiai buvo nutarta, kad jėgos aitvarų vadeliotojoms reikėtų pavogti maudymosi kostiumėlius... Ar bent jau jų viršų. Juoko forma gimusi idėja priešpaskutinę stovyklos dieną tapo kūnu.

„Aplinkinių reakcija buvo juokinga – iš pradžių buvo ramu, bet vėliau aplink merginas pradėjo suktis visi, kas tik tuo metu buvo vandenyje. Mažiau patyrę burlentininkai ir jėgos aitvarų vadeliotojai užsižiūrėję krito ir nebegalėjo paplaukti toliau. Labiau pažengę sportininkai krėtė pokštus, atliko šuolius, plaukė užsilipę vienas kitam ant nugaros ir kitaip mėgino pakliūti į kadrą“, – juokdamasi fotosesijos akimirkas prisiminė lietuves įamžinusi fotografė ir ekstremalaus sporto mėgėja Aistė Ridikaitė.

Merginų teigimu, ypatingos drąsos nusimesti maudymosi kostiumėlių viršų burlentininkų ir jėgos aitvarų gerbėjų mėgstamoje Prasonisi vietovėje neprireikė. „Prasonisi iškyšulys dėl palankių sąlygų burlenčių ir jėgos aitvarų sportui žinomas visame pasaulyje, tačiau žmonės, kurie ten susirenka, paverčia jį itin jaukia vieta. Per savaitę, kol ten svečiavomės, labai su visais susidraugavome, tad net neatrodė, kad tokiai fotosesijai reikėtų ypatingos drąsos. O gal kaltas adrenalino pomėgis“, – juokavo lietuvaitės.

Aistės Ridikaitės nuotr./Lietuvis sportininkas Mantas Gilys ir Chicks GW merginos
Aistės Ridikaitės nuotr./Lietuvis sportininkas Mantas Gilys ir „Chicks GW“ merginos

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką