2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Lietuviai broliai meilę grupei „Justice“ festivalyje „Heineken Open‘er“ demonstravo rožinių gausa

Prancūzų elektroninės muzikos duetas „Justice“ tapo viena pagrindinių Lenkijoje, Gdynėje, vykstančio „Heineken Open‘er 2012“ antrosios dienos pažibų. Pasiruošimai mėgstamų atlikėjų palaikymui virė ir palapinių miestelio lietuvių rajone.
Lietuviai „Justice“ gerbėjai
Lietuviai „Justice“ gerbėjai / Urtės Staniulionytės nuotr.

Ypač atsakingai koncertui pasiruošė broliai, prisistatę Mykolo Klecko ir Bonanu vardais. Į Gdynę iš Vilniaus atkeliavę vaikinai tikino esantys užkietėję grupės „Justice“ gerbėjai. Jiedu prieš koncertą pasipuošė daugybe rožinių – dešimtis jų užsikabino ant kaklo, taip pat ant rankų. Religinė simbolika vyravo ir ant jų marškinėlių.

Urtės Staniulionytės nuotr./Justice gerbėjo marakinėliai
„Justice“ gerbėjo marškinėliai

26-erių Mykolas pasirinko Jėzų, nešantį kryžių, o 31-erių Bonanu – svajingą Jėzaus veidą. Kaip vėliau prisipažino vienas iš brolių, šie drabužiai – jųdviejų mamos dovana. „Labai mylime šią grupę, tad nutarėme ją pagerbti šia „kryžių akcija“. Specialiai atsisiuntėme šiuos aksesuarus iš JAV. Ruošėmės iš anksto. Norėjome, kad „Justice“ turėtų tokius gerbėjus kaip mes“, – pusiau rimtai, pusiau juokais, kalbėjo broliai. Jie teigė nesantys giliai religingi, tačiau pasistengę dėl muzikantų.

Kryžius yra laikomas grupės „Justice“ simboliu, mat būtent taip buvo pavadintas jų debiutinis albumas, išleistas 2007 metais.

Urtės Staniulionytės nuotr./Justice gerbėjo marakinėliai
Urtės Staniulionytės nuotr./„Justice“ gerbėjo marškinėliai

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką