Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

„Lietuvos balso“ scenoje savo svajonės sieks ne tik tautiečiai – ant scenos ir įspūdinga mergina iš Ugandos

Šį sekmadienio vakarą LNK televizijos eteryje prasidės aštuntasis „Lietuvos balsas“ sezonas. Šūkiu „netikėta“ pažymėtame sezone išskirtiniai balsai sieks įtikinti visą Lietuvą, jog yra verti vadinti geriausiais šalyje ir pasirašyti sutartį ne tik su „ELITAZ Music“, bet ir jų tarptautinę karjerą prižiūrėsiančiais muzikos rykliais „UNIVERSAL Music“.
Laidos akimirka
Laidos akimirka / LNK nuotr.

„Šio sezono nuotaikos geresnės net negu praeito, jei jau galiu lyginti. Tai, ką pamatėm čia, tikrai skiriasi. Jaučiasi, kad gerų muzikinių projektų daug nebuvo ir dabar visi subėgo čia. Ir džiaugiuosi, kad subėgo, jie labai daug ką iš čia pasiims“, − įsitikinusi antrąjį sezoną mokytojos kėdėje esanti Monique.

Naujasis sezonas prasidės su kultiniu aklųjų perklausų etapu, kuriame Monika Liu, Monique, Donatas Montvydas ir Justinas Jarutis dalyvius į savo komandą rinksis girdėdami tik jų balsą. Tačiau už neeilinių balsų slėpsis ir išskirtinės asmenybės, su istorijomis, kurios nustebti privers ne vieną žiūrovą.

Viena tokių – Clementine iš Ugandos. Lietuvoje taikomąją biotechnologiją studijavusi mergina šiuo metu ieško darbo ir save bando realizuoti kaip atlikėją bei dainų kūrėją.

Laidos filmavimo akimirkos – galerijoje:

„Visada mėgau keliauti į tas vietas, kurias žmones mažiau žino, todėl Lietuva man pasirodė puiki šalis apsistoti. Kai čia atvykau, neturėjau jokių lūkesčių, norėjau pamatyti, kaip atrodo gyvenimas būtent šioje šalyje, kadangi augdama labai daug keliavau.

Man čia patinka, žmonės tokie pat svetingi, kaip ir kitur, tačiau daug uždaresni. Ugandoje įprasta, kad žmonės patys pas tave ateina, o čia – tu turi eiti pas juos“, – apie patirtį Lietuvoje sako Clementine.

Nuo mažumės po visą pasaulį keliavusiai ir skirtingose šalyse gyvenusiais merginai itin daug laiko teko praleisti toli nuo namų ir artimųjų. Ne vienerius metus ilgesį ji išlieja rašydama vidinių išgyvenimų kupinas dainas, o šiemet pagaliau nusprendė, kad jos talentą atėjo laikas išgirsti ir visai Lietuvai.

„Nusprendžiau, kad nors ir turiu didžiulę scenos baimę, vis tiek tai padarysiu, nes tai yra svarbus žingsnis augti į didesnį ir geresnį žmogų dėl savęs pačios“, – įsitikinusi Clementine.

Pagaliau savo išskirtinį balsą parodyti visai Lietuvai ir pasidalinti jautriomis, o kartais net neįtikėtinomis istorijomis, sieks ir kiti premjerinės laidos dalyviai, tarp kurių – mamos po skyrybų atsižadėta įspūdingo balso savininkė Austėja, išskirtinės išvaizdos dėl projekto iš Londono sugrįžusi maištautoja Neda, vienišos mamos augintas ir ne vieną profesiją jau spėjęs pakeisti apskaitininkas Artur, Lietuvos žvaigždžių pritariantysis vokalistas Ignas ir daugelis kitų išskirtinių asmenybių.

„Lietuvos balso“ premjera – šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius