2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Lietuvos himną giedojęs Vaidas Baumila paskelbė bėgikų šventės startą

Tūkstančiai vilniečių ir miesto svečių sekmadienio rytą susirinko Katedros aikštėje, kur paskelbta „Danske Bank Vilniaus maratono“, didžiausio bėgimo renginio Lietuvoje, pradžia. Po Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus sveikinimo bėgimo šventę atidarė dainininkas Vaidas Baumila – atliko Lietuvos Respublikos himną.
Vaidas Baumila
Vaidas Baumila / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Tokiu oru bėgti puiku, – sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius. – Geriausia lenktyniauti su savimi, linkiu bėgti taip, kad po finišo galėtumėte šypsotis“.

Vaidas Baumila pasakojo, kad tai pirmasis tokio tipo renginys, kuriame jam teko giedoti himną: „Jausmas tas, dėl kurio norisi likti šioje profesijoje. Dėl jo ir gyvename“, – kalbėjo atlikėjas. 

Žmonės.lt pasidomėjus, kodėl V.Baumila maratone tik giedoja, bet ne bėga, dainininkas juokėsi: „Tingiu!“ Vėliau, tiesa, paaiškino plačiau – savaitgalį koncertai veja vienas kitą, taigi jėgų bėgioti šiuo metu nėra. 

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./„Danske Bank Vilniaus maratonas“
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./„Danske Bank Vilniaus maratonas“

Apie „Danske Bank Vilniaus maratoną“

Pirmasis tarptautinis Vilniaus maratonas įvyko 2004-aisiais, tada trasą įveikė daugiau kaip 200 bėgimo profesionalų ir mėgėjų iš 10 pasaulio šalių. Šiais metais bėgikų būta daugiau nei 15 tūkstančių, juos „Danske Bank Vilniaus maratonas“ pasitiko šūkiu „Tai bus didžiausias Tavo bėgimas!“.

Dalyviai galėjo pasirinkti, kokią distanciją bėgti – 42 km, 21 km, 10 km ar 4,2 km.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką