Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Lietuvos superšefu tituluotas sušių meistras iš Panevėžio Arnas Petronis

Garsusis kulinarijos šefas Liutauras Čeprackas pirmą kartą titulavo Lietuvos Superšefą – juo tapo kuklus, tačiau neįtikėtiną darbštumą ir fantaziją demonstravęs sušių meistras iš Panevėžio Arnas Petronis.
Arnas Petronis
Arnas Petronis / Asmeninio albumo nuotr.

26-ių metų vaikinas išskirtinio L.Čepracko dėmesio sulaukė dar nė nepatekęs į projekto finalą – kulinaras, įvertinęs jo sugebėjimus, pakvietė Arną nedelsiant atsikraustyti į Vilnių ir pradėti karjerą jo paties kulinarijos ir meno lofte „Gastronomika“.

LNK projekto „Lietuvos superšefas“ nugalėju tapęs A. Petronis neslėpė, kad laimėjęs jautėsi jau sulaukęs tokio L.Čepracko pasiūlymo. Po pergalės projekte vaikinas taip pat nedaugžodžiavo ir jau mąstė apie tolesnius darbus. „Jaučiuosi gerai, esu patenkintas savimi, nes pasiekiau savo užsibrėžtus tikslus – dabar svarbiausia bus stengtis ir toliau tobulėti“, - kalbėjo naujasis Lietuvos Superšefas.

„Įdomiausia tikrai buvo pirmoji laida, nes tada visai neįsivaizdavau, kas manęs laukia, kaip čia viskas vyks, ar išvis pavyks išlikti po pirmos laidos. Tačiau sulig kiekvienu filmavimu mano pasitikėjimas savimi augo“, - kalbėjo A.Petronis.

Stop kadras/Arnas Petronis
Stop kadras/Arnas Petronis

Nugalėtojas pripažino, kad sunkiausia buvo likus trise su dviem profesionalais – Ignučiu Klimavičiumi bei Nikita Konev. „Manau, kad ta laida gaminimo prasme buvo sudėtingiausia. Tiek Nikita, tiek ir Ignutis buvo stiprūs varžovai, abu – tikri profesionalai, ir tikrai negalvojau, kad pavyks prieš juos laimėti“, - kuklinosi A.Petronis.

Didžiajame „Lietuvos superšefo“ finale A.Petronis susikovė su profesionaliu šefu Gediminu Albrichtu bei architektu Andriumi Baleženčiu. Pastarasis išplėšė antrąją vietą – tai paaiškėjo susumavus komisijos balsus. Finale dalyvius vertino Lietuvos someljė asociacijos prezidentas Arminas Darasevičius, aktorė Dalia Michelevičiūtė, stilistas Mantas Petruškevičius, daininkė Gintarė Karaliūnaitė – Canuel ir aktorius Mantas Stonkus. 

Išrinkus projekto nugalėtoją, laida „Lietuvos superšefas“ į eterį grįš gerokai atsinaujinusi – šįkart pirmąsias vietas užėmę A.Petronis ir A.Baležentis mes iššūkį pačiam savo mokytojui L.Čeprackui. Verta paminėti, kad jis pats virtuvėje neturės teisės nieko liesti, o savo komandai, kurioje kiekvieną šeštadienį dalyvaus vis kita žinomų žmonių pora, galės padėti tik patarimais.

Ar dabar L.Čepracko svečiams pavyks atskirti, kuriuos patiekalus gamino patyrę kulinarai, o kuriuos – pirmą kartą vieną ar kitą receptą matančios žvaigždės su L.Čepracku priešakyje? Naujos kovos ir netikėtumai laidoje „Lietuvos superšefas“ – jau 2016-ais.

Asmeninio albumo nuotr./Arnas Petronis
Asmeninio albumo nuotr./Arnas Petronis

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius