2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Į „Lietuvos talentų“ finalą pateko cirko artistas Juras ir grupė „Sweetsalt“

Nauja kova dėl patekimo į projekto „Lietuvos talentai“ finalą sekmadienio vakarą užvirė Ūkio banko teatro arenoje, Vilniuje. Dešimt dainuojančių, grojančių, šokančių ar cirko triukus demonstruojančių dalyvių visomis išgalėmis bandė papirkti griežtąją komisiją ir televizijos žiūrovus, stebinčius šou tiesiogiai per TV3 televiziją.
Cirko artistas Juras Pratusevičius
Juras Pratusevičius / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Daugiausiai žiūrovų balsų šį sekmadienį gavo ir tiesiai į didįjį finalą pateko cirko artistas Juras Pratusevičius, o iš dviejų daugiausiai balsų surinkusių dalyvių – roko grupės „Sweetsalt“ ir gitaristo Karolio Dirmos – į finalą teisėjai Rūta Ščiogolevaitė ir Marijus Mikutavičius, intensyviai prieštaraujant Vytautui Šapranauskui, pasiuntė vaikinų grupę „Sweetsalt“.

Keturių vaikinų roko grupė „Sweetsalt“ sudrebino publiką savos kūrybos daina „Jie man sakė“.

„Jeigu jums kas nors sakys, kad esate bloga grupė – netikėkite!“, – ragino M.Mikutavičius. O jo kolegė R.Ščiogolevaitė prisipažino maniusi, kad „Sweetsalt“ patekimas į pusfinalį – atsitiktinis.

„Iki šiol buvo niekuo neišsiskiriantys pasirodymai, bet šįkart negaliu patikėti, kad čia ta pati grupė!“ – gyrė komisijos narė.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./ Lietuvos talentai
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./ „Lietuvos talentai“

Ji komplimentų negailėjo ir vienuolikmečiui gruzinų kilmės dainininkui Gelai Čhutiašvili.

„Tai buvo pliūpsnis tyrumo. Kai nepasitiki nei politikais, nei bankais, taip gera į tave žiūrėti!“ – susižavėjusi sakė R.Ščiogolevaitė.

O M.Mikutavičius nepamiršo Gelos pasveikinti su jo tautiečių pergale „Vaikų Eurovizijoje“ šeštadienio vakarą.

„Vakar žiūrėjau „Vaikų Euroviziją“ ir ten laimėjo gruzinės – labai sveikinu tave! – sakė dainininkas, kuriam patiko ir paties G.Čhutiašvili pasirodymas.

„Jei lietuviška daina gera, joks gruzinas jos nesumaus!“, – juokėsi M.Mikutavičius.

Tačiau nepatenkintas liko V.Šapranauskas, kuris piktinosi, kad pusfinalyje turėtų būti stebinama, o dabar jis turi žiovauti.

„Jėzau Marija, viskas būtų buvę gerai, jei nebūtų taip liūdna!“ – kritikos strėlių be gailesčio paleido teisėjaujantis aktorius. Jis taip pat negalėjo iki galo iškęsti jaunosios dainininkės Olgos Mordovinos pasirodymo ir nuspaudė raudonąjį mygtuką.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Gitaristas Karolis Dirma
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Gitaristas Karolis Dirma

Choreografinį numerį parodė „Airiško šokio studija“, sėdėdamas prie balto fortepijono, savo lyrišką kūrinį pristatė Modestas Kapustinskas, o gitaristas Karolis Dirma virtuozišku pasirodymu su trykštančia ugnimi pakerėjo komisiją.

Tapti geriausiais tradiciškai bandė beveik masinis gatvės šokių kolektyvas iš Šiaulių „Extreme“, kuris jau žino, ką reiškia pasiekti „Lietuvos talentų“ finalą. Šįkart pasirodė tik jaunesnės kartos merginos, kurios komisijai paliko gerą įspūdį.

„Džiaugiamės, kad Šiauliai nenurimsta, gimdydami vis naujus šokėjus“, – nauja gatvės šokėjų pamaina džiaugėsi M.Mikutavičius.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Dainininkė Adelija
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Dainininkė Adelija

Tapusi Alisa Stebuklų šalyje, 23 metų studentė Adelija scenoje pasirodė su dviem žmogaus dydžio pliušiniais žaislais.

„Adelija, tu turi tokią gerklę, kad šitų „mumių“ tau nereikia. Viskas buvo super, tik man buvo trumpoka!“ – sakė V.Šapranauskas, kuris praėjusiose atrankose norėjo dainininkę įsivaikinti.

Stebėti šeimyninį žmonos ir vyro konfliktą žiūrovus privertė oro akrobatai Andrius ir Tomas.

„Jūsų pasirodymas verčia bijoti moterų. Tai baisu! Iš kur jūs ištraukėte tokius rūbus? Moterys dabar tokiais nesirengia! – komentavo M.Mikutavičius. Tačiau R.Ščiogolevaitė apie tai turėjo kitą nuomonę.

„Puiku, kad scenoje moterys gali atrodyti ne tik kaip „Olialia“ pupytės“, – atkirto komisijos narė.

Vėl nepatenkintas liko V.Šapranauskas: „Čia buvo siaubas. Iš viso to, ką aš mačiau prieš tai – didžiausias siaubas!“

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Oro akrobatai Andrius ir Tomas
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Oro akrobatai Andrius ir Tomas

Tačiau šįkart pikčiausią ir aštriausiais komentarais besimėtantį V.Šapranauską sušildė paskutinis antrojo pusfinalio dalyvis Juras Pratusevičius, rodęs triukus su vienaračiu.

„Nuo šio numerio turėjo prasidėti vakaras! Viskas buvo gerai. Tik, Jurai, neaugink kasytės – nėra nieko baisiau už vyrą su kasyte!“ – patarė artistas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./ Lietuvos talentai
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./ „Lietuvos talentai“

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką