15min be reklamos
2011 11 14, 16:26

„Lietuvos talentų“ teisėjai suka galvą – sekmadienį paskelbs 50 talentingiausių dalyvių

Vieno populiariausių TV3 pramoginių projektų „Lietuvos talentai“ atrankų dienoraščių transliacijos baigiasi: šį sekmadienį visų šių metų dalyvių, gavusių du ar tris teisėjų „Taip“, laukia svarbiausias verdiktas!
Laidos akimirka
Laidos akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Specialiai susirinkę teisėjai – dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, žaidimo „100 000 eurų grynais“ vedėjas Marijus Mikutavičius ir projekto „Šok su manimi“ vedėjas Vytautas Šapranauskas – dar kartą atidžiai peržiūrės dalyvių pasirodymų įrašus ir nuspręs, kaip atrodys laimingųjų 50-ukas. Kaip tik tiek dalyvių pateks į tolesnį etapą – tiesioginius pusfinalius, kur balsavimo teisę teisėjai deleguos žiūrovams.

„Yra talentų, dėl kurių nekyla jokių abejonių, bet yra ir tokių dalyvių, kurie labai panašūs – iš jų reikia išrinkti vieną geriausią. Sprendimas nelengvas, juolab, kad tai – laiptelis į didžiąją sceną. Negalime apsirikti“, – sako projekto teisėjai.

„Trečius metus kurdami „Lietuvos talentus“ pastebime, jog dauguma norinčiųjų pasirodyti – dainuojantys žmonės. Atsižvelgdami į tai nusprendėme, kad pusfinaliuose žiūrovai matys beveik penkiasdešimt procentų dainuojančiųjų. Tiesa, daug talentų didžiosios scenos taip ir neišvys: tokios gausos gabių vokalistų ir grupių į vieną šou sutalpinti beveik neįmanoma“, – sako projekto režisierius Mindaugas Meškauskas.

„Kita vertus, yra džiugių žinių – jau kitais metais mūsų kūrybinė grupė kartu su TV3 televizija pradeda naują pasaulinį projektą „X faktorius“, kuriame išskirtinai dalyvauja tik vokalistai ir muzikos grupės. Visi talentingi, bet į „Lietuvos talentų“ pusfinalius nepatekę dainininkai turi puikų šansą sugrįžti į specialiai jiems skirtą projektą. Tikiu, kad Lietuvoje gims pasaulinio lygio vokalistų“, – sako M. Meškauskas, dirbsiantis ir „X faktoriaus“ režisieriumi.

Dar vienas „Lietuvos talentų“ teisėjų išbandymas – geriausių šokėjų, pasirodysiančių pusfinaliuose, atranka.

„Džiaugiuosi, kad konkurencija skatina tobulėti. Šiemet šokėjų pasirodymai labai stiprūs – pasižymintys originaliais scenarijais ir itin techniškai atliekamais judesiais“, – sako M. Meškauskas. Jis džiaugiasi, kad projekte savo jėgas išbandė ir  cirko artistai.

„Lietuva kažkada puoselėjo senas savo cirko tradicijas, deja, tokio lygio pasirodymus, kokius ruošdavo šalį garsindami meistrai Ramanauskai, mena tik muziejus. Džiaugiuosi, kad jaunoji karta vėl stebina: tai ir vienračiu važinėjantys jaunuoliai, ir šunis dresuojanti mergaitė, ir originalaus žanro talentai ne tik iš Lietuvos, o ir iš Baltarusijos“, – sako režisierius.

Tiesioginės „Lietuvos talentų“ pusfinalių transliacijos – jau nuo lapkričio 27-osios sekmadieniais per TV3 ir gyvai Ūkio banko teatro arenoje Vilniuje. Laimingasis talentų 50-ukas išaiškės jau šį sekmadienį, lapkričio 20-ąją, 19.30 val. per TV3.

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką