Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 17, 11:10

Simona ir Mindaugas Lipniai žinomiems draugams surengė vasarišką vakarėlį

Daugelis vasaros laukia ne tik todėl, kad šiluma maloniai nuteikia kasdienybę, o vakare po darbų gali atsigaivinti šiltame ežere, bet ir dėl gomurį glostančių, kepsninėse ruoštų valgių. Nuomonės formuotojai, parduotuvės „Simitri“ įkūrėjai Simona ir Mindaugas Lipniai surengė jaukų ir gardų vakarą, kurio metu svečiai ragavo šeimininkų pamėgtus barbekiu patiekalus.
Simonos ir Mindaugo Lipnių vasariško vakarėlio svečiai
Simonos ir Mindaugo Lipnių vasariško vakarėlio svečiai / „Šviesiau Tamsiau“ nuotr.

Trynukus auginantys Simona ir Mindaugas didžiąją dalį vasaros praleis pajūrio namuose, tačiau prieš išvažiuodami į Kunigiškes bičiulius ir ištikimiausius klientus pakvietė į savo parduotuvės Vilniuje prieigas, kur skambant muzikai profesionalus virtuvės šefas kepsninėje ruošė įvairius valgius, rašoma pranešime spaudai.

Vasaros atidarymo vakarėlyje svečiai ragavo kalmarus, krevetes, mėsos mėgėjai skanavo ant iešmelio patiektą vištieną, jautieną, kiaulieną, daržoves. Buvo ir Simonos bei Mindaugo pamėgtų vieno kąsnio užkandžių ir prancūziško stiliaus desertų.

Vakarėlyje dalyvavo atlikėja Ingrida Martinkėnaitė su šeima, „Coocoomos“ drabužių kūrėjai Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas su dukromis, nuomonės formuotoja Inga Žuolytė, prekės ženklo „Guapa“ įkūrėja Sofio Gelašvili, papuošalų kūrėja Simona Brazdžionytė, balerina Kristina Tarasevičiūtė, populiarios nuomonės formuotojos Inidė Jasnauskaitė ir Gintarė Pietutytė, stilistė Santa Mišenytė, instagramo grožio guru Simona Si ir kiti.

Skanaudami valgius publika ne tik tarpusavyje bendravo, bet ir susipažino su parduotuvės naujienomis, kurios dedikuotos aktyviam laisvalaikio praleidimui. Simona ir Mindaugas pasidžiaugė, kad solidarizuodamiesi su karo niokojamos Ukrainos gyventojais, jau pirmosiomis karo savaitėmis jie savo parduotuvėje atsisakė rusiškų prekių.

„Buvo labai gera visus pamatyti. Nors birželis įpusėjo, vasaros atidarymo vakarėlį surengėme tik dabar – vis laukėme šiltesnių dienų. Nors lietuviški orai stebina kasdien – nežinai, laukti saulės ar žvarbaus vėjo, tam, jog niekas nesušaltų, iš anksto pasirūpinome šildytuvais. O juos rasti – ne taip ir paprasta! Džiugu tiek, kad tądien jų neprireikė,” – sako Simona.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką