15min be reklamos
2022 12 06, 12:23

Lipnių šeima Kalėdas pirmąsyk sutiks pajūrio namuose: atskleidė, ką dovanoja vienas kitam

Kalėdinis laikotarpis nuomonės formuotojams ir verslininkams Simonai ir Mindaugui Lipniams visada atneša daug iššūkių – kaip neužsisukti darbų karuselėje ir penkiamečiams vaikams sukurti jaukių Kalėdų laukimą. Per pastaruosius kelerius metus šeima įsitikino, kad išlaikyti tikrą didžiųjų žiemos švenčių dvasią labiausiai padeda tradicijų laikymasis.
Simona Lipnė, Mindaugas Lipnius su vaikais
Simona Lipnė, Mindaugas Lipnius su vaikais / Mikita Photography nuotr.

„Šventinis laikotarpis mums – labai įtemptas, tačiau stengiamės laviruoti tarp vaikų ir darbų, nepamiršti savęs ir artimųjų. Mano vaikystėje kalėdinę eglutę puošdavome kone prieš pat Kūčias, tačiau gimus Patricijai, Emilijai ir Herkui, kalėdinę nuotaiką mažiesiems į namus parnešame kur kas anksčiau – šventiniu dekoru norime pasidžiaugti bent mėnesį. Namuose ir darbe“, – pasakoja šeimos parduotuvių tinklą „Simitri“ įkūrusi pora.

Mikita Photography nuotr./Simona Lipnė, Mindaugas Lipnius su vaikais
Mikita Photography nuotr./Simona Lipnė, Mindaugas Lipnius su vaikais

Šįmet prie šventinio stalo visi pirmąsyk susės pajūrio namuose. Ten Simona ir Mindaugas lauks atvykstant ir savo artimųjų.

Mikita Photography nuotr./Simona Lipnė
Mikita Photography nuotr./Simona Lipnė

„Ketiname senelius ir seses suburti pas save, kad tokiu metu nereikėtų blaškytis iš vieno miesto į kitą, norint visus aplankyti. Ramiai, jaukiai, be streso... Laikomės tradicijų per Kūčias ant stalo patiekti dvylika patiekalų. Pamenu, tik gimus trynukams šventinius valgius užsisakydavome, nes laiko gaminti tiesiog nebuvo, ir buvau nustebusi, kad toks sprendimas net labai pasiteisino – ne tik pigiau, bet ir maisto buvo tiek, kiek reikėjo tam kiekiui žmonių. Kūčiukai, silkė su grybais, mamos ruošti tradiciniai kviečiai su medaus ir vandens užpilu – bevardindama net užsimaniau!“ – nusijuokia S.Lipnė.

Mindaugo šeima dovanomis būdavo pratę keistis Kalėdų išvakarėse, o štai Simonos namiškiai laukdavo ryto, kada prabudę visi bėgs pasižiūrėti, kuo juos nustebino Kalėdų Senelis. Pastarąją tradiciją jau perėmė ir Mindaugas.

„Visai kitoks jausmas dovanas rasti po egle, prabudus po stebuklingos nakties, – įsitikinusi Simona. – Vienas kitam su vyru įpratome dovanoti neapčiuopiamus dalykus – kad ir pasibuvimą svečioje šalyje, nes būtent laikas kartu mums – didžiausia dovana. Pernai po žiemos švenčių dviese išvykome į Amsterdamą.

Vaikų norai kiek kitokie ir su metais jie labai keičiasi. Anksčiau tikdavo paprasčiausi žaislai, o dabar sąrašas pasipildė planšetėmis, kompiuteriais, keturračiais, motociklais... Kadangi norai kiek prasilenkia su realybe, bandysim suktis iš padėties ir sugalvoti tokias dovanas, kurių jiems iš tiesų reikia, bet kartu ir teikia džiaugsmą.“

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką