Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 03, 14:42

Liucina Rimgailė: „Gavę sąskaitą už elektrą patikrinome, ar laiškas tikrai mums“

„Kai labai skambiai pasako, kad mums čia reikės užsidaryti, mums reikės skelbti bankrotus, aš kiekvieną kartą pagalvoju: ar jūs tikrai pasidomėjote, ką reiškia skelbti bankrotą?“ – sako receptų knygų ir mokymų autorė, desertinių „Liu Paty“ įkūrėja 33-ejų Liucina Rimgailė, draugų meiliai vadinama tiesiog Liu.
Liucina Rimgailė
Liucina ir Tadas Rimgailos / Asmeninio albumo nuotr.

Kitąmet bus dešimt metų Liucinos įkurtoms desertinėms – atrodytų, puiki proga švęsti... Tačiau šoktelėjus produktų, elektros kainoms daugelis smulkiųjų verslininkų ėmė abejoti ateitimi, ir svarstyti apie veiklos stabdymą. Sąskaitos už elektrą, Liucinos skaičiavimais, jai padidėjo net tris kartus.

„Gavę pirmą sąskaitą pasitikrinome, ar tikrai čia mums laiškas atėjo, ar tas gavėjas, nes tai tikrai žiauru, bet nuryji, pavedimą padarai, ir galvoji, kaip toliau tęsti veiklą“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo Liucina.

Moteris teigia nesanti iš tų, kurie gavę pirmąsias sąskaitas ruošiasi blogiausiam.

Asmeninio archyvo nuotr./Liucina Rimgailė
Asmeninio archyvo nuotr./Liucina Rimgailė

Pasak Liucinos, tai ne pirmas ir ne paskutinis sunkmetis, kurį teks įveikti... Ji iki šiol prisimena kelerius metus užsitęsusią koronaviruso pandemiją, kai paskelbus karantiną kuriam laikui užsidaryti buvo priversti daugelis verslų.

„Nuo... Iki...“ – pirmadienį 20 val. per LNK.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką