2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Liveta ir Petras Kazlauskai iš dukros Ingridos sulaukė staigmenos: „Laikas atsinaujinti“

Ingrida Kazlauskaitė dažnai mėgsta nustebinti savo mylimus tėvus Livetą ir Petrą. Šį kartą ji įteikė nepamirštamą dovaną švenčių proga – šeimos fotosesiją. Tam, kad fotosesijų ne itin mėgstantys tėveliai atsipalaiduotų, Ingridai reikėjo įdėti pastangų ir sukurti tikrą šventę studijoje.
Kazlauskų šeimos fotosesija
Kazlauskų šeimos fotosesija / „Sam Studio“ nuotr.

Ingrida Kazlauskaitė pokalbio su portalu Žmonės.lt pradžioje tikino, jog pasiruošti fotosesijai reikia tinkamo laiko. Jos nuomone, gražiausios metų šventės yra tas metas, kai visi užvaldyti geros nuotaikos.

„Čia buvo mano dovana šeimai. Per Kalėdas būname visi kartu, pasipuošę, daug gerų emocijų. Ne kartą esu tokio tipo fotosesiją padovanojusi šeimai, kad įamžintume gražiausias akimirkas kartu. Taip ir kilo idėja, nes prieš šventes tai yra šeimos laikas“, – pasakojo Ingrida.

„Sam Studio“ nuotr./Kazlauskų šeimos fotosesija
„Sam Studio“ nuotr./Kazlauskų šeimos fotosesija

Tiesa, kaip atskleidė moteris, jos mama labai nemėgsta fotografuotis, bet ji visada džiugiai priima dukros dovaną. „Vietoje to jai labai patinka puoštis“, – juokėsi ji.

Žinodama, kad jos šeima vengia fotosesijų, I.Kazlauskaitė pasirūpino, kad būtų smagu. Fone skambėjo kalėdinė muzika, buvo galima pasivaišinti skanėstais.

„Viskas pavyko labai labai smagiai. Čia ir yra paslaptis, kaip atsipalaiduoti prieš kameras. Prieš objektyvą žmonės įsitempia, o sukurta kalėdinė dvasia atpalaidavo. Jautėmės taip, lyg jau švęstume“, – portalui Žmonės.lt atviravo pašnekovė.

Ingrida džiaugėsi ir fotosesijos kūrybine komanda, kuri, anot jos, didelė ir jauna: „Leidome jauniems kūrėjams parodyti mūsų šeimą iš savo rakurso, taip, kaip mato jie. Labai norėčiau padėkoti fotografei Samantai, kostiumų dizainerei Indrei Koženiauskienei, makiažo meistrei Miglei Šukytei, plaukų stilistei Ingai Bagdonaitei.“

Livetai buvo sukurti net dveji kostiumai. Aprangoje nebuvo išvengta blizgučių.

„Tas žvilgėjimas tikrai pakylėjo dvasią. Svarbu, kad tas pakylėjimas būtų širdyje, bet, net ir iš patirties scenoje prisimenu, kad kai esu apsirengusi koncertiniais rūbais, kostiumas sukuria stebuklą, kūnas paklusta visai energetikai, kurią suteikia apranga. Spindėjome ir labai gerai jautėmės“, – prisiminė garsi moteris.

„Sam Studio“ nuotr./Kazlauskų šeimos fotosesija
„Sam Studio“ nuotr./Kazlauskų šeimos fotosesija

Rezultatas Ingridai labai patiko. Žiūrėdama į nuotraukas ji prisimena kalėdinę aurą.

„Užfiksavome gražias laiko kartu akimirkas. Bendrą visų trijų nuotrauką turėjome tik iš senų laikų, tad jau buvo laikas atsinaujinti. Be to, laukia ir koncertai su nauja programa, pasitiksime Naujuosius. Daug numatyta – ir plakatai, ir atvirukai. Mano mama yra ir puiki marketingo specialistė. Nuotraukos gyvens dar ilgai. Yra mintis ir pasikabinti jas namuose, bus dar dovanų šeimai“, – šypsojosi Livetos ir Petro dukra.

Liveta ir Petras Kazlauskai, kaip pasakojo jų dukra, jaučia didelę pagarbą savo klausytojams, kurie lankosi koncertuose, todėl skiria didelį dėmesį kostiumų šventiškumui. Jiems svarbus stilius scenoje, ne tik fotosesijose.

Pasisukus kalbai apie ką tik praėjusias Kūčias ir Kalėdas, Ingrida papasakojo ir apie tradicijas, galiojančias jų namuose.

„Jaučiame saugūs kai turime tradicijas ir jas puoselėjame. Šeima yra pagrindas ir tas, kas mus lydi nuo vaikystės. Be abejonės, Kūčių rytą aš skubu į Karmėlavą, pas tėvelius, padedu mamai ruošti stalą. Tėtis pasirūpina plotkelėmis ir šiaudais, kuriuos pakloja po staltiese. Mūsų nuostabioji močiutė, kurią labai džiaugiamės, kad dar turime, pasirūpina labai labai skaniu spanguolių kisieliumi, be abejo, kūčiukai. Prie stalo sėdamės su malda, tėtis perskaito iš bažnyčios parvežtą pamokslą arba maldą. Visi kartu pasimeldžiame, o po to laukiame Kalėdų. Dar būna, kad važiuojame į Bernelių mišias.

O 26 dieną būna mano gimimo diena. Esu Kalėdų vaikas. Mano sieloje yra užprogramuota puoselėti visas šio gražiausio metų laiko tradicijas, tikiu stebuklais, Kalėdų seneliu, viskuo, apie ką byloja šis gražus laikas“, – nuoširdžiai pasakojo moteris.

Liveta yra nuostabi kulinarė, per Kūčias gamino silkę, o dukra tikino, kad ją be galo mėgsta. Per Kalėdas jų močiutė gamina tradicinį patiekalą – zrazus: „Ten tokie kaip kotletukai, o viduje yra baravykai. Įprastai jie būna pačių sugrybauti, arba tėvelis arba teta sugrybauja. Nerealiai skaniai juos pagamina. Kalėdos man siejasi būtent su jais. Kiek teko paragauti kur kitur, neprilygsta nė iš tolo.“

„Sam Studio“ nuotr./Kazlauskų šeimos fotosesija
„Sam Studio“ nuotr./Kazlauskų šeimos fotosesija

Kalėdų senelis dovanas visai šeimai palieka po eglute. Kadangi Kazlauskų šeima yra religinga, tikinti, būna dovana ir šv. Gertrūdos bažnyčiai.

„Ten paaukoji vienuolėms ir jos meldžiasi už mylimus ir artimus žmones tam tikrą laiką. Ant šventinės atvirutės būna užrašyta, už ką reikia melstis. Ir žinai, kad meldžiasi labai stipria malda ir už artimuosius. Taip gražiai tas atvirutes susegame ir parašome, nuo kada iki kada už mus melsis. Be abejo, niekada nereikia pamiršti maldos savo širdyse ir neštis dėkingumą, rūpestį, melstis už savo mylimus ir artimus žmones, už jų sėkmingas dienas“, – portalui Žmonės.lt teigė I.Kazlauskaitė.

Naujųjų metų proga Ingrida pirmiausiai išsakė svajones, kurios nori, kad išsipildytų visiems.

„Visi kalbame ir norime to paties – kad būtų taika, kad šie metai būtų daug geresni, jaustumėmės saugūs, galėtume būti laimingi. Reikia neštis dėkingumą per gyvenimą ir kad viskas tik geryn. Taip pat – sveikatos, artimųjų meilės“, – portalui Žmonės.lt sakė dainininkė.

Ji džiaugiasi, kad 2022-ieji baigėsi ir Ingridai jų visai negaila. Visgi prakalbus apie savo svajones pripažino, jog jų turi daug.

„Viena ar dvi išsipildo, kitos lieka. Šiai dienai linkiu sau sveikatos, kad tos svajonės pildytųsi, kad visi artimieji būtų šalia, daug koncertų, skambios muzikos. Norėčiau, kad tie visi muzikiniai planai pildytųsi ir būtų dar geriau“, – šypsodamasi pokalbį su portalu Žmonės.lt baigė pašnekovė.

Kazlauskų šeimos fotosesijos akimirkos – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką