Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

LNK „2 minutės šlovės“ komisijoje – mylima aktorė I.Norkutė

Viena ryškiausių šalies aktorių, charizmatiškoji ir profesionalioji Inga Norkutė naujame LNK šou „2 minutės šlovės“ vertinimo komisijoje dirbs kartu su Algiu Ramanausku, Violeta Tarasoviene ir Vitalijumi Cololo.
Inga Norkutė
Inga Norkutė. / TV3 nuotr.

„Sakau atvirai – būsiu gera. Būsiu laidos „2 minutės šlovės“ dalyvių palaikymo komanda. Jei žmogus nepabijojo ateiti į viešumą, jis jau talentas. Mane žavi drąsa“, – ryžtingai nusiteikusi Inga Norkutė.

Inga sako nesuprantanti tų kritikų, kurie maišo žmones su purvu. „Suvalgyti, suvaryti žmogų labai lengva ir paprasta. Jei kritikuoji, duok ir pasiūlymą. Neatsargiai sukritikavęs gali užgesinti žmogų“, – sako aktorė.

Universitete ir konservatorijoje dėsčiusi Inga Norkutė sako komisijoje turės savo svarią vietą: ji vertins improvizaciją iš aktorės pozicijų. „Violeta Tarasovienė komisijoje bus vokalo specialistė, Cololo – šoumenas, o Algis Ramanauskas, televizijos asas, išmintingas vyras, bus mūsų visos ketveriukės ašis“.

Kokia buvo Ingos Norkutės šlovė? „Tai – visas mano gyvenimas, mano karjera, kuri ėjo, einasi ir, tikiuosi, eisis. Kai esi vertinama, reikalinga, kai žmonės, atėję į teatrą, klausia, ar spektaklyje vaidins Norkutė“.

Inga prisimena tas ypatingas ir daug lemiančias dvi minutes, kai ji stojo į Muzikos akademiją. Pirmąjį kartą, kaip dabar ji mano, atrodė labai vangiai, todėl neįstojo. Antrąsyk griebė jautį už ragų.

„Per stojamuosius turi vos dvi minutes prieš komisiją. Įlekiu, sakau, vaidinsiu etiudą. Vaidink, sako. Ne, sakau, gal geriau dainuosiu. Bet ne, nedainuosiu, deklamuosiu eilėraštį. Pradėjau tokį dramatišką. Iš karto mane nutraukė, klausia, kas mano mylimiausia aktorė. Tuomet labai mėgau Kristiną Kazlauskaitę. Sako, pasakyk eilėraštį taip, kaip ji sakytų. Padeklamavau. Priėmė“, – iki šiol dvi dramatiškas gyvenimo minutes prisimena Inga Norkutė.

Tos dvi minutės nulėmė Ingos Norkutės gyvenimo kelią. Galbūt jis tokią pačią įtaką padarys ir būsimajam „2 minutės šlovės“ nugalėtojui: juk jo laukia net  40 tūkst. litų prizas.

Sausį startuosiančiame naujame LNK šou „2 minutės šlovės“ dalyvius iš pradžių vertins publika. Naujoje LNK laidoje šlovės ištroškę dalyviai iš pradžių pasirodys prieš pulteliais apsiginklavusią publiką. Jeigu per dvi minutes daugiau nei pusė publikos norės, kad šou tęstųsi, dalyvis bus praėjęs patį svarbiausią – publikos testą. Tada jie pateks į komisijos rankas.

 „2 minutės šlovės“ – jau sausio mėnesį per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius