15min be reklamos
2013 01 04, 14:03

LNK atsisveikina su laida „Karamelinės naujienos“

Portalo Žmonės.lt žiniomis, artimiausiu metu LNK atsisveikins su pramoginiu infošou „Karamelinės naujienos“, kurį veda žavusis Rimantės Kulvinskytės, Žygio Stakėno ir Indrės Kavaliauskaitės trejetukas.
„Karamelinių naujienų“ vedėjai (iš kairės): Žygis Stakėnas, Rimantė Kulvinskytė ir Indrė Kavaliauskaitė
„Karamelinių naujienų“ vedėjai (iš kairės): Žygis Stakėnas, Rimantė Kulvinskytė ir Indrė Kavaliauskaitė / LNK nuotr.

Žmonės.lt žiniomis, televizijos programoje penktadienį taip pat atsiras nauja pramoginė ilgesnės trukmės laida.

Apie pokyčius LNK laidų tinklelyje pasiteiravus televizijos programų direktoriaus Aivaro Prancūzevičiaus, šis nuo komentarų susilaikė. „Mes apie tai dar nesame pranešę, todėl kol kas nelabai norėčiau kažką komentuoti“, – Žmonės.lt sakė A.Prancūzevičius.

Susisiekus su vienu iš laidos „Karamelinės naujienos“ vedėjų Žygiu Stakėnu, šis patvirtino, kad jo vedamo pramoginio infošou LNK eteryje netrukus nebeliks. Paklausus, ar tiesa, kad vien dėl šios laidos į LNK televiziją iš LRT dirbti atėjęs vyras taps naujos laidos penktadieniais vedėju, Ž.Stakėnas atsakė: „Gerai girdėjote, bet gal dar šiek tiek anksti apie tą laidą kalbėti.“

Jo kolegė R.Kulvinskytė taip pat plačiau nepakomentavo televizijos tinklelio pokyčių, tačiau patikino, kad nebelikus laidos „Karamelinės naujienos“, be darbo ji neliks. Paklausus, ar ji prisijungs prie penktadieninės laidos, kurią ves ir Ž.Stakėnas, Rimantė neskubėjo to patvirtinti. „Be darbo tikrai neliksiu. Žiūrovai mane LNK eteryje dar išvys“, – Žmonės.lt sakė mergina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką