15min be reklamos
2010 01 07, 11:36

Naujame lietuviškame seriale „Mano mylimas prieše“ – V.Matačiūnaitė

Vasarį savo žiūrovams LNK pristatys naują lietuvišką serialą „Mano mylimas prieše“. Serialo kūrėjai – „VRS grupė“.
Dainininkė Vilija Matačiūnaitė
Dainininkė Vilija Matačiūnaitė / Kęstučio Vanago/BFL nuotr.

Tai – naujo kolektyvo, bet ne naujokų televizijoje, bandymas sujudinti lietuviškų serialų rinką. Išskirtinis serialo bruožas – be puikių skirtingų kartų profesionalių aktorių, čia vaidins žinomos ir mylimos šių dienų šou verslo žvaigždės, atradusios aktoriaus talentą.

Vienas pagrindinių vaidmenų atiteko dainininkei, LNK „Kelyje į žvaigždes“ išgarsėjusiai, daugelio mylimai Vilijai Matačiūnaitei.

„Visada svajojau vaidinti, bet nelabai tikėjau, kad tokia galimybė gali pasitaikyti. Iš pradžių, kai sulaukiau pasiūlymo ateiti į serialo aktorių bandymus, pamaniau, kad čia Ramūno Rudoko laidos „Na, palauk!“ pokštas. Skaudus pokštas, nes esu Ramūno prašiusi užtarti už mane kokį žodelį, jei jo serialuose reikėtų naujų aktorių. Pačioje atrankoje, mano galva, pasirodžiau nekaip. Po savaitės, kai sulaukiau antrojo skambučio, jau su kvietimu dirbti, repetuoti ir filmuotis, vėl baisiai nustebau! Esu laiminga, kad čia patekau. Mėgstu iššūkius.

Žiūrovų laukia tikrai intriguojantis, šiuolaikiškas ir labai nenuspėjamas serialas“, – filmavimo aikštelėje pasakojo į savo vaidmenį visiškai pasinėrusi Vilija Matačiūnaitė – Miglė.

Vilija turės iš ko perimti patirtį – seriale vaidins šalia tokių kino ir teatro grandų kaip Gediminas Girdvainis, Dalia Michelevičiūtė, Janina Matekonytė, Arvydas Dapšys.

„Vilija Matačiūnaitė ir Dalia Michelevičiūtė. Tai – puikiausias pavyzdys, kokia plati aktorių skalė ir koks platus bus naujojo serialo žiūrovų ratas“, – sako serialo „Mano mylimas prieše“ prodiuseriai.

Serialo centre – keršto ir meilės istorija. Veiksmas sukasi apie turtingų viešbučio savininkų šeimą – Mykolą ir Adelę. Netikėtai žuvusio jaunuolio mirties aplinkybės veda į šią garsią ir gerbiamą, bet savų paslapčių turinčią šeimą. Panašu, kad čia įsivėlusi jauna moteris. Žuvusiojo brolis nori  įsibrauti į kaltosios merginos gyvenimą ir pačiu netikėčiausiu momentu jai už viską atkeršyti. Bet meilė kaip visuomet sumaišo visas kortas.

Šiuolaikiškas meilės ir intrigų pasaulis – nuo vasario startuosiančiame seriale „Mano mylimas prieše“ per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką