Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 26, 13:46

LNK naują sezoną pasitiks su filmu „Operacija LNK ir kitos aistros“

Prieš naująjį televizijos sezoną – sumaištis. LNK žinių vedėjai Lina Kairytė ir Gintaras Deksnys pagrobti. Tuoj pat – tiesioginis eteris, o žinių pranešti nėra kam. Laimei, į pagalbą ateina Lietuvai visada draugiškos Gruzijos atstovai.
LNK žinių studijoje – Gruzijos televizijos atstovai, kuriuos vaidina Arūnas Sakalauskas ir Algirdas Dainavičius
LNK žinių studijoje – Gruzijos televizijos atstovai, kuriuos vaidina Arūnas Sakalauskas ir Algirdas Dainavičius / LNK nuotr.

Gruzijos televizijos vedėjai užima Linos Kairytės ir Gintaro Deksnio vietą LNK žinių studijoje. Ieškoti pagrobtų vedėjų leidžiasi didžiausi LNK pėdsekiai – tiriamosios žurnalistikos asas Egidijus Knispelis ir kriminalistikos guru Jaunius Matonis. 

Tai – ištrauka iš prodiuserio Sauliaus Bartkaus kuriamo specialaus filmo „Operacija LNK ir kitos aistros“, kurį televizijos žiūrovai išvys sezono atidarymo proga. 

„Naujas sezonas – tai proga pajuokauti. Mūsų filme viskas apsivers aukštyn kojomis. Laidų vedėjus žiūrovai išvys netikėtuose amplua“, – šypsosi Saulius Bartkus.

Vytenis Pauliukaitis, Donatas Katkus ir Žygis Stakėnas virs samdomų torpedų komanda, kurios tikslas – užgrobti LNK. Tris vyrus ne juodais drabužiais pasamdo paslaptingas bosas, kuriam reikia visų 24 valandų televizijos eterio prieš artėjančius Seimo rinkimus.

„Laimei, trijulė pasirodo esantys visiški nevykėliai. Eterio ieško ne televizijoje, o vaistinėje. Ieško ne Radžio  žmonos, o Radžio šuns auksiniais dantimis. Ir tai tik nuotykių pradžia“, – intriguoja Saulius Bartkus. 

Naujas LNK sezonas – su nepakartojamais LNK laidų vedėjų nuotykiais filme „Operacija LNK ir kitos aistros“ – jau greitai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką