2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

LNK šokių komisijoje – etiketo ir elegancijos žinovas Giedrius Drukteinis

LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ komisijoje drauge su griežtąja šokių čempione Edita Daniūte bei provokatoriumi choreografu Aurelijumi Liškausku dirbs žurnalistas ir rašytojas Giedrius Drukteinis.
Giedrius Drukteinis
Giedrius Drukteinis / Renato Neverbicko nuotr.

Giedrius Drukteinis yra mados, elegancijos, etiketo žinovas, verslo komunikacijos dėstytojas, rašantis savo tinklaraštį apie eleganciją.„Aš labai palankiai žiūriu į šokių projektus. Jie ugdo estetinį skonį, duoda žmonėms įkvėpimo“, – sako G. Drukteinis.

Pasak būsimojo šokių projekto komisijos nario, jis nėra choreografas, todėl bandys į šokį pažiūrėti iš žmogiškojo aspekto. „Bandysiu įvertinti, kiek vienas ar kitas šokėjų pasirodymas, perfomansas, reprezentuotų Lietuvą Las Vegase ar „Eurovizijos“ lygio renginyje. Mes turime amžiną ligą – nemokame pardavinėti savo populiariosios kultūros“, – sako Giedrius.

Anot jo, mūsų gyvenime mažai elegancijos. „Elegancija turi tęstis ir užgesus šviesoms, pasibaigus trijų valandų šokių laidai. Žmonės ir toliau turėtų gyventi elegantišką gyvenimą. Iš tikrųjų galima arti žemę, paskui apsivilkti fraką ir gerai su juo jaustis. Elegancija yra pasiekiama“, – sako komisijos narys. 

Giedrius tvirtina su nekantrumu laukiantis „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ premjeros rugpjūčio 26-ąją ir susitikimo su jam imponuojančiais profesionalais – komisijos nariais, kolegomis čempione Edita Daniūte ir choreografu Aurelijum Liškausku. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką