2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

LNK televizija šventes kviečia sutikti fantastiškai

Fantastiškos Kalėdos su LNK! Tokiu šūkiu šiemet šventes pasitinka LNK televizija. Kalėdinių užsklandų televizijos žvaigždės, besilinksminančios gražiai supakuotoje kalėdinėje dėžutėje, skelbia – šventės LNK FANams bus FANtastiškos ir nepamirštamos!
Fantastiškos Kalėdos su LNK
Fantastiškos Kalėdos su LNK / LNK vinjetė

LNK švenčių virtinę pradeda gruodžio 8 dieną tiesiogiai transliuojamas Maltos ordino labdaros akcijos koncertas „Mums reikia tavęs“, kurį ves dainininkė Jurga Šeduikytė ir Rolandas Vilkončius. LNK žvaigždes ir geros valios žmones suvienys vienas bendras žodis – solidarumas – tiems, kurie nebegali patys savimi pasirūpinti. Jau ne vienerius metus rengiama akcija skirta paremti vienišiems, pagyvenusiems žmonėms Lietuvoje sulaukia didelio dėmesio. Šiemet paskelbus labdaros akcijos pradžią jau surinkta daugiau nei šimtas tūkstančių litų.

Gruodžio 15 dieną LNK žiūrovai bus pakviesti į „Metų automobilio 2011” rinkimus. Tiesioginės transliacijos metu paaiškės, kuris automobilis vertas būti „Moterų aistros automobiliu“, „Metų vairu“, „Metų visureigiu“ ir kt. Iš viso bus skelbiamos devynios nominacijos, tarp kurių svarbiausia – „Metų automobilio“. Renginį ves laidos apie automobilius vedėja Živilė Vaškytė su aistringu vairuotoju Rolandu Vilkončiumi.

Kūčių vakarą LNK žiūrovai turės galimybę stebėti kasmetinę, jau penktą kartą organizuojamą iškilmingą „Auksinės širdies“ apdovanojimų ceremoniją, kuria siekiama pagerbti labiausiai nusipelniusius šalies savanorius, nevyriausybines organizacijas ir bendruomenes. Aštuonioms nominacijoms pretendentus rinks garbinga žymių žmonių komisija: pirmininkas žurnalistas Algimantas Čekuolis, TV laidų vedėjas Marijonas Mikutavičius, kunigai Ričardas Doveika ir Tomas Šernas bei kiti.

Pirmąją Kalėdų dieną LNK eteryje bus karšta - ilgus mėnesius savo jėgas tikrinę šokių aikštelėje ir parengę daugybę įsimintinų pasirodymų, dėl nugalėtojų vardo ant parketo varžysis „Kviečiu šokti“ projekto dalyviai. Tiesiogiai transliuojamame finale susikaus stipriausių porų penketukas. Kol kas vienintelis garsiai pareiškęs, kad ateina laimėti, buvo dainininkas Radži su parnere Ana Kapustina. Vis dėlto, kad įrodytų, jog yra verti nugalėtojų vardo, jiems teks gerokai paplušėti, nes žiūrovų ir komisijos simpatijos nenuspėjamos - vieną šeštadienį tapusi absoliučia lydere, kitą šeštadienį ta pati pora jau gali balansuoti ties iškritimo riba.

Fantastiškas šokių finalas virs tikru kalėdiniu šou: asmeninius palinkėjimus projekto dalyviams sakys pats tikriausias Kalėdų senelis iš Laplandijos!

Išrinkę „Kviečiu šokti“ laimėtojus, antrąją Kalėdų dieną LNK žiūrovai bus kviečiami į nuotaikingą antrininkų konkursą „Gintarinis atspindys“. Su dainomis ir šokiais scenoje pasirodys visa įžymių žmonių antrininkų delegacija. Lietuvoje jau atradę antrą prezidentę Dalią Grybauskaitę, antrą dainininką Merūną, antrą Viktorą Uspaskich ir dar daug kitų, šiemet ir vėl aiškinsimės, kurios Lietuvos žvaigždės turi savo „atspindžius“. Kaip teigia pirmojo „Gintarinio atspindžio“ rengėjai, pernai Lietuvoje daugiausia moterų manė esančios panašios į dainininkę Vitaliją Katunskytę, nors iš tiesų galėjo jai prilygti nebent panašiomis kūno formomis. Šiemet antrininkės šiek tiek sukūdo ir tapo panašios į Nelly Paltinienę. Beje, renginio organizatoriai prasitarė, kad „Gintariniame atspindyje“ pasirodys kaip iš akies trauktas Leninas, atvyksiantis tiesiai iš Londono!

Atsirado ir tokių gudruolių, kurie manė esantys panašūs iškart į kelis garsius žmones. „Kai žiūriu tiesiai, esu panašus į Liną Adomaitį, o iš šono – į „SEL“ atlikėją Egidijų Dragūną“, – savo anketoje „Gintariniam atspindžiui“ rašė vienas iš dalyvių.

Renginį ves Vytenis Pauliukaitis ir Ugnė Skonsmanaitė, o atskiras nominacijas skelbs garsios Lietuvos moterys: Asta Valentaitė, Oksana Pikul, Natalija Zvonkė, Donalda Meiželytė, Genutė Žalienė ir „Pasaulio princesė“ Deimantė Bubelytė.

Fantastišką LNK programą papuoš ir smagūs kalėdiniai filmai - šiemet žiūrovai galės keliauti kartu su stebuklingu „Svajonių traukiniu“ bei kartu su dviem merginomis leistis į amžiaus avantiūrą - Kalėdų proga apsikeisti namais, o gal net ir gyvenimais! Kuo visa tai baigsis, paaiškės filme „Atostogos“.

LNK pažada - šventės su kalėdiniais renginiais nesibaigs. Pasitinkant Naujuosius metus LNK žiūrovų namus užgrius grandiozinis ir fantastiškas metų renginys – „Žydrasis žiburėlis“. Šiais metais LNK žvaigždės persikels į pasaką „Snieguolius ir septynios nykštukės“. Jau aštuntus metus iš eilės „Žydrasis žiburėlis“ yra vienas iš žiūrimiausių naujametinėje programoje.

Naujuosius metus LNK žvaigždės su Lietuva jau yra šventusios policijos nuovadoje, viešbutyje, ligoninėje, urvuose prieš mūsų erą, mokykloje, oro uoste ir laisvame kurorte. Kaip pasisuks šiemetinės „Snieguolio ir septynių nykštukių“ pasakos siužetas, žiūrovai pamatys jau gruodžio 31 dienos vakare.

Fantastiškos šventės su LNK!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką