Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

LNOBT vadovas Jonas Sakalauskas prakalbo apie skyrybų su žmona priežastis: santuokoje padarė klaidų

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona, soliste Agne Sabulyte metų pabaigoje papildė gretas garsių porų, nesugebėjusių išsaugoti santuokos ir nutarusių sukti skirtingais keliais.
Jonas Sakalauskas su žmona Agne
Jonas Sakalauskas su žmona Agne / LNOBT nuotr.

„Skyrybos yra paskutinis sprendimas, koks tik gali būti“, – atsargiai rinkdamas žodžius apie išgyvenamą skyrybų dramą „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ prisipažino 37-erių J. Sakalauskas.

Žinomos poros prašymas išskirti juos abipusiu sutarimu jau pasiekė teismą. Nors Sakalauskai ilgus metus buvo vadinama viena gražiausių pramogų pasaulio šeimų, deja, po 14 drauge praleistų metų ir auginamų dviejų vaikų, Jonas ir Agnė priversti pripažinti, kad meilė išblėso ir likti drauge priežasčių neliko.

„Su Agne sutarėme, kad visada išsaugosime pagarbą vienas kitam. Ir dėl bendros praeities, ir dėl mūsų vaikų“, – atvirai prisipažino Jonas Sakalauskas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Jonas Sakalauskas su žmona Agnė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Jonas Sakalauskas su žmona Agnė

Operos ir baleto teatro vadovas neslėpė ir to, kad su žmona dar iki teismo sudarė sutartį, kurioje vienu pagrindinių punktų įrašytas – privatumas, tai reiškia, kad žinoma muzikantų pora sutarė viešai neaptarinėti skyrybų ir šeimyninio gyvenimo detalių. Tad šis vyro duotas interviu – reta išimtis, rašoma pranešime spaudai.

„Aš manau, kad veikla neleido man pakankamai skirti laiko būti tikru šeimos nariu. Branda ir supratimas, reikalingi partnerystės kūrimui, atėjo gerokai vėliau, nei turėjo ateiti. Todėl mano karjera tikrai teigiamai nepaveikė mūsų šeimos. Skyrybos – tai gyvenimo pamoka, kuri mane dar daug ko išmokė ir dar daug ko išmokys, ir išmokys mus abu bei leis ateityje nekartoti klaidų, kurias padarėme santuokoje“, – atvirai kalbėjo Jonas Sakalauskas, o visą jo interviu bus galima išvysti sausio 3 dieną 21:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Lietuvos ryto" televizijos nuotr./Jonas Sakalauskas ir Edvardas Žičkus
„Lietuvos ryto" televizijos nuotr./Jonas Sakalauskas ir Edvardas Žičkus

„Mes ilgai gyvenome kartu ir tikrai stengiamės“, – į žurnalisto Edvardo Žičkaus klausimą, ar su dviem metais jaunesne žmona išbandė visus įmanomus būdus išsaugoti šeimą, atsakė J.Sakalauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius