Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

LRT po skandalingos laidos „Atspėk dainą“ nutraukė ryšius su jos kūrėjais: „Pasitikėjimas sulaužytas“

LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius sako, jog aktorės Astos Baukutės elgesys, kai penktadienį transliuotoje laidoje ji demonstravo Hitlerį vaizduojančius gestus, yra netoleruotinas, todėl buvo nuspręsta nutraukti laidos transliavimą per visuomeninį kanalą.
Asta Baukutė ir Audrius Siaurusevičius
Asta Baukutė ir Audrius Siaurusevičius / Stop kadras/15min ir Viganto Ovadnevo nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Audrius Siaurusevičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Audrius Siaurusevičius

„Mes tikrai netoleruosime šio dalyko ir vakar priimti sprendimai – laida uždaryta. Kadangi žmonės nejaučia atsakomybės, tai taikomos griežčiausios sankcijos. Tai yra man kaip asmeninis įžeidimas prieš visus mano principus“, – BNS sakė A.Siaurusevičius.

Jo teigimu, LRT nutraukė visus sutartinius ryšius su televizijos laidų prodiuserio Modesto Karnaševičiaus įmone „Viena planeta“ ir ateityje neplanuojama atnaujinti verslo santykių.

„Manau, kad reikalų su jais nebeturėsime. Pasitikėjimas yra sulaužytas. Dirbame pasitikėjimo pagrindu ir negali visko sužiūrėti. Jie neatitinka kvalifikacinių reikalavimų, kuriuos mes keliame LRT viduje“, – tvirtino LRT vadovas.

TAIP PAT SKAITYKITE: LRT eteryje Hitlerio gestus parodžiusi Asta Baukutė sukėlė skandalą: laida „Atspėk dainą“ sustabdyta

Asta Baukutė apgailestauja dėl jos gestų LRT eteryje nutrauktos laidos: „Esu nustebusi, labai atsiprašau“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Geriausios 2013 m. televizijos laidos „Auksinis balsas“ prodiuseris Modestas Karnaševičius
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Geriausios 2013 m. televizijos laidos „Auksinis balsas“ prodiuseris Modestas Karnaševičius

Pats M.Karnaševičius BNS sakė, kad kol kas nemąsto, kaip atnaujinti santykius su LRT ir bando išspręsti iškilusią problemą su A.Baukutės elgesiu laidoje „Atspėk dainą“.

„Laida yra sustabdyta, o kitų laidų mes dabar nedarome. Paprasčiausiai čia buvo žmogiška klaida. Ten keletos sekundžių kadras ir buvo pasakyta, kad kadras turi būti uždengtas, bet jis nebuvo uždengtas. Žmogus praleido ir neuždengė. Toje laidoje buvo daug visko ir yra labai daug iškarpyta. Žinant Astą Baukutę ir jos temperamentą, jos būdą, tai ten yra prakarpyta 99 procentai“, – teigė M.Karnaševičius.

15min M.Karnaševičius teigė nežinantis, kad sutartiniai santykiai nutraukti. „Bus kaip bus, manau, dar spręsis pirmadienį. Mes nesame tokie artimi, kad reikalus spręstumėme savaitgalį“, – sakė jis.

A.Baukutė penktadienį LRT transliuotoje pramoginėje laidoje „Atspėk dainą“ atspėjusi Simono Donskovo dainą atsistojo ir pradėjo demonstruoti Hitlerį vaizduojančius gestus. Laida nebuvo transliuojama tiesiogiai, o buvo rodomos jos iš anksto padarytas įrašas.

Prasidėjus diskusijoms dėl A.Baukutės elgesio, LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Paleckis šeštadienį savo „Facebook“ paskyroje pranešė, kad po penktadienio laidos „Atspėk dainą“ yra stabdoma bei nevyks tolimesni jos filmavimai.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Atspėk dainą“ prodiuseris apie Astos Baukutės gestus: „Buvo ne vienas įžeidžiantis momentas“

Laidos „Atspėk dainą“ stop kadras/15min/Asta Baukutė
Laidos „Atspėk dainą“ stop kadras/15min/Asta Baukutė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius