Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

LTV atsisako ir Juozo Šalkausko paslaugų

Spaudos apžvalgininkas Juozas Šalkauskas išnyko iš LTV ir Lietuvos radijo eterio. Į pastarąjį po trumpų Kalėdų atostogų jis dar tikisi sugrįžti, o štai su televizijos žiūrovais po to, kai aštuonerius metus tiesiogiai bendravo, net nespėjo dorai atsisveikinti.
Ceremonijos vedėjas Juozas Šalkauskas ir Sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas
Ceremonijos vedėjas Juozas Šalkauskas ir Sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Kalėdos apžvalgininkui – šventas reikalas. Šiuo metu jis visada eina dvi savaites atostogų ir, kaip Kalėdų Senelio pasiuntinys, keliauja su dovanų maišais pas vaikus į darželius, mokyklas, pas pažįstamus, – rašo „TV diena“.

Tačiau šventinę nuotaiką Juozui Šalkauskui sudrumstė netikėtas LTV vadovybės žingsnis.

Etatinis Lietuvos radijo darbuotojas J.Šalkauskas LTV „Labo ryto“ laidoje dirbo pagal autoriaus sutartį, kurią iš naujo pasirašydavo kiekvieną mėnesį.Sako, pasirašyk už atidirbtą laikotarpį, ir viskas – daugiau tavo paslaugų nebereikia.

„Po paskutinės spaudos apžvalgos prieš kiek daugiau nei savaitę pasveikinau žiūrovus su artėjančiomis šv. Kalėdomis. Pasakiau, kad grįžęs po atostogų prieš pat Naujuosius metus pasveikinsiu juos ir su šia švente. Išėjau iš televizijos studijos, man padavė sutartį. Sako, pasirašyk už atidirbtą laikotarpį, ir viskas – daugiau tavo paslaugų nebereikia. Būtų pranešę iš anksto, būčiau bent su žiūrovais atsisveikinęs. O dabar...“ – atsiduso J.Šalkauskas. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius